آشنایی و آموزش درباره تفاوت وضعیت یک ایمیل با یک مخاطب در پنل میلزیلا در ایمیل مارکتینگ

در پنل ایمیل میلزیلا هرکدام از ایمیل های ارسال شده و هرکدام از مخاطبین شما دو عنصر متفاوت هستند.

تفاوت بین یک ایمیل ارسال شده و یک مخاطب بسیار مهم است.

یک ایمیل یک پیام است که از سمت شما به یک مخاطب ارسال می شود و یک مخاطب یک آدرس ایمیل منحصر به فرد است که تاریخچه و اطلاعات خاص خودش را دارد. در پنل ایمیل میلزیلا هر ایمیل ارسال شده یک عنصر منحصر به فرد است، حتی اگر محتوای یک پیام برای چند نفر ارسال شود هر ایمیل به عنوان یک واحد مستقل در نظر گرفته و ردیابی میشود.

با این حال وضعیت یک ایمیل و وضعیت یک مخاطب می تواند بسیار وابسته به همدیگر باشد.برای مثال اگر یک مخاطب وضعیت ایمیل “Invalid” (غیرفعال) داشته باشد باعث می شود که همه ایمیل های ارسالی به آن مخاطب “Suppressed” (منع) شود. یا وقتی وضعیت یک ایمیل ارسالی به “Unsubscribed” (لغو اشتراک) تغییر می کند، وضعیت مخاطب ایمیل هم به “Unsubscribed” تغییر خواهد کرد.

وضعیت تحویل ایمیل

هر ایمیل ارسال شده برای همیشه دارای یک وضعیت است در حالی که چند ایمیل ارسالی به یک مخاطب می تواند وضعیت های متفاوتی داشته باشد.

وضعیت مخاطب

هر آدرس ایمیل یک مخاطب در نظر گرفته می شود و به صورت جداگانه ردیابی می شود تا وضعتش مشخص شود. وضعیت یک مخاطب نقش بسیار مهمی در تحویل ایمیل به آن مخاطب دارد.

جدیدترین آموزش ها
برچسب های ایمیل مارکتینگ:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)
Share on linkedin
لینکداین
Share on whatsapp
واتزآپ
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت