در پنل ایمیل میلزیلا هرکدام از ایمیل های ارسال شده و هرکدام از مخاطبین شما دو عنصر متفاوت هستند.

تفاوت بین یک ایمیل ارسال شده و یک مخاطب بسیار مهم است.

یک ایمیل یک پیام است که از سمت شما به یک مخاطب ارسال می شود و یک مخاطب یک آدرس ایمیل منحصر به فرد است که تاریخچه و اطلاعات خاص خودش را دارد. در پنل ایمیل میلزیلا هر ایمیل ارسال شده یک عنصر منحصر به فرد است، حتی اگر محتوای یک پیام برای چند نفر ارسال شود هر ایمیل به عنوان یک واحد مستقل در نظر گرفته و ردیابی میشود.

با این حال وضعیت یک ایمیل و وضعیت یک مخاطب می تواند بسیار وابسته به همدیگر باشد.برای مثال اگر یک مخاطب وضعیت ایمیل “Invalid” (غیرفعال) داشته باشد باعث می شود که همه ایمیل های ارسالی به آن مخاطب “Suppressed” (منع) شود. یا وقتی وضعیت یک ایمیل ارسالی به “Unsubscribed” (لغو اشتراک) تغییر می کند، وضعیت مخاطب ایمیل هم به “Unsubscribed” تغییر خواهد کرد.

وضعیت تحویل ایمیل

هر ایمیل ارسال شده برای همیشه دارای یک وضعیت است در حالی که چند ایمیل ارسالی به یک مخاطب می تواند وضعیت های متفاوتی داشته باشد.

وضعیت مخاطب

هر آدرس ایمیل یک مخاطب در نظر گرفته می شود و به صورت جداگانه ردیابی می شود تا وضعتش مشخص شود. وضعیت یک مخاطب نقش بسیار مهمی در تحویل ایمیل به آن مخاطب دارد.

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک آموزش با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتزآپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در print
پرینت
برچسب های ایمیل:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)

اطلاعیه مشتریان میلزیلا

بر پایه برنامه جدید فروش از تاریخ ۲۰ تیرماه، زمان انقضای کلیه پنل ها به مالکیت دایمی و بدون نیاز به تمدید بروز شد.

محدودیت ها در تعداد لیست ایمیل ها از بین رفته و کلیه پنل ها بدون محدودیت تعداد مشترک می باشند.

تعرفه ارسال هر ایمیل به ۸ تومان تغییر یافت.

تخفیف ویژه برای کمک به کسب و کارها در کرونا

۲۵ ٪

Mailzila offer

[]