آموزش تست اینباکس و دریافت رتبه خبرنامه

آنالیز درصد اینباکس رسیدن ایمیل پیش از ارسال گروهی

تست اینباکس چیست؟

تست ایمیل، برای اطمینان از تحویل موفق ایمیل به اینباکس. شما میتوانید به راحتی ایمیل های خود را قبل از ارسال از جنبه های مختلف بررسی کنید. ابزار های مختلفی برای این کار وجود دارند که در ادامه بهترین و پرکاربرد ترین ابزار در این زمینه را بررسی خواهیم کرد.

چرا تست ایمیل بگیریم؟

چرا باید قبل از ارسال، ایمیل خود را برای رسیدن به اینباکس تست کنیم؟ تاریخچه تمامی ارسال ها در ربات های ایمیلی باقی می مانند. به زبان ساده، اینترنت به میانگین کیفیت ارسال های شما یک امتیاز اختصاص میدهد. بالا رفتن این امتیاز باعث رسیدن ایمیل های شما به اینباکس و پایین آمدن بیش از حد آن باعث اسپم شدن شما می شود. پس تمامی ارسال های شما مهم است و باید قبل از ارسال، تست اینباکس ایمیل را انجام دهید. با این کار کیفیت ایمیل خود را برای رسیدن به اینباکس قبل از ارسال بررسی کنید.

شروع تست اینباکس

سایت mail tester از بهترین و معتبرترین ابزار تست اینباکس ایمیل است که از جنبه های مختلف ایمیل شما را بررسی می کند. به راحتی میتوانید با مشاهده نتایج بررسی این سایت، ایمیل های خود را اصلاح کرده و از ارسال به اینباکس و رسیدن ایمیل ها به مخاطبان خود مطمئن شوید.

mail tester score

این سایت بعد از بررسی ایمیل شما، ابتدا نمره ایمیل شما را با توجه به آیتم های مختلف محاسبه و نمایش می دهد. امتیاز کامل ۱۰ است و هرچه امتیاز شما بیشتر باشد احتمال رسیدن به اینباکس بیشتر خواهد بود.

میل تستر ایمیل شما را به دقت بررسی کرده و کلیه نتایج را در شش بخش اصلی نمایش میدهد. اگر ایمیل شما به هر دلیلی مشکل داشته باشد، با بررسی این نتایج و رفع ایراد ها ایمیل خود را به اینباکس ارسال کنید.

سوال درباره تست ایمیل

با تست اینباکس در واقع وضعیت تحویل ایمیل خود را قبل از ارسال بررسی خواهید کرد. با این تست خواهید فهمید که امکان رسیدن ایمیل شما به اینباکس چه میزان است.

رتبه بالای ۸ می تواند به آسانی وارد اینباکس شود، در صورت دریافت امتیاز پایین در لیست خطاها صفحه موارد اعلام شده را بررسی و تصحیح کنید.

زیرا تاریخچه تمامی ارسال های شما در ربات های ایمیلی ثبت می شود و برای جلوگیری از کاهش اعتبار ارسال باید ایمیل های خود را قبل از ارسال تست کنید.

یکی از معتبر ترین سایت های تست اینباکس ایمیل،  mail-tester.com است که ایمیل شما را از جنبه های مختلفی بررسی میکند.

یکی از بهترین ابزار های بررسی محتوای ایمیل سایت htmlemailcheck.com است که درواقع کد HTML ایمیل شما را بررسی می کند.

یکی از بهترین ابزار های مشاهده اعتبار ارسال سایت senderscore.org است. با وارد کردن آدرس دامنه یا آی پی در این سایت، اعتبار ارسال خود را مشاهده کنید.

بله، استفاده از تمامی سایت های ذکر شده در این صفحه کاملا رایگان است.