به پنل ارسال و مدیریت ایمیل خوش آمدید

Read it Online

Image
Image

با کمک پنل ایمیل مارکتینگ کمپین های تبلیغاتی خود را بسازید، قالب های زیبا را انتخاب کرده ویرایش کنید و به مخاطبان خود ارسال کنید و گزارشات کامل را دریافت کنید

www.Mailzila.com
طراحی نامحدود خبرنامه و ایمیل
قالب های زیبا برای ویرایش
محیط آسان ساخت قالب دلخواه
ساخت کمپین های متنوع ایمیلی
وارد نمودن مخاطبان از بانک ایمیل
مدیریت و آنالیز کمپین و مخاطبان
آمار و آنالیز کامل ایمیل های ارسالی
فیلتر سگمنت با شاخصه های دلخواه
پروفایل سازی ارتباطی برای کاربران
زبان فارسی استاندارد و راست چین
ساخت فرم با ابزار آسان فیلد سازی 
مانیتور ایمیلهای ارسالی از پنل وسایت
ردگیری ایمیل های باز شده
پلاگین و افزونه های جوملا وردپرس
انطباق کامل ایمیل های سایت با پنل
امکان اضافه نمودن دامنه های متفاوت
اتصال و ارسال ایمیل های سایت
قابلیت اتصال به API دلخواه شما
امکان اضافه نمودن IP اختصاصی
Image
تبلیغ سریع
ارسال انبوه ایمیل با سرعت لحظه ای منتقل میشود و این به معنای رسیدن تبلیغ شما به دست مشتریان در کمترین زمان است. در نظر داشته باشید که ایمیل ها از اولین دقایق تا شاید روزها و هفته ها بعد باز شوند و این یک مزیت برای تبلیغات گسترده محسوب می شود زیرا مشتریان جدیدی در روزهای متنوع خواهید داشت.
تبلیغ ارزان
تبلیغات ایمیلی در مقایسه با سایر روش های نوین تبلیغاتی در دسته تبلیغات اینترنتی قرار می گیرد و سبد هزینه ای پایینی را برای علاقمندان به معرفی محصولات و خدمات در سطح اینترنت می دهد. این هزینه در حدود یک دهم تبلیغات پیامکی متنی می باشد که تعرفه هر ارسا ل 1 تومان را شامل می شود.
پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی  انبوه و نرم افزار مدیریت ایمیل مارکتینگ میلزیلا با رفع محدودیت تعداد مخاطب و هزینه بسیار ارزان ارسال ای میل جایگاه ویژه ای در بازار ایران کسب کرده است. این پلتفرم تحت وب بهمراه امکانات حرفه ای و پیشرفته  تبلیغات ایمیلی  شما را در مدیریت ایمیل ها یاری می رساند.
تبلیغات هدفمند
تبلیغات ایمیلی به شما این امکان را میبخشد که برند خود را در قالب متن و تصویر نمایش دهید که حداقل تاثیر آن دیده شدن نام شما خواهد بود که اعتبار تجاری محسوب میشود همچنین بهترین طرح زیبا و استاندارد بر پایه روانشناسی کاربران برای عنوان، گرافیک، تیتر و متن های خود انتخاب و اعمال کنید تا تاثیر بیشتری برای جذ ب خواننده ایجاد کنید.
Image
Website
Linkedin
Instagram
Telegram

If you no longer wish to receive mail from us, you can Unsubscribe
{accountaddress}