آشنایی و آموزش درباره طراحی و تنظیم فرم های ایمیل در ایمیل مارکتینگ

۱. شروع ساخت فرم​

برای شروع ساخت فرم اشتراک از منوی اصلی پنل وارد صفحه Forms شوید.اطلاعات اصلی فرم شما در زبانه Form انجام می شود:

نوع نمایش فرم در صفحات وبسایت ( در صفحه، بصورت معلق و یا باز شدن پاپ آپ ) 

عنوان اصلی فرم اشتراک ( یک تیتر ترغیب کننده! مثال: دریافت پیشنهادات ویژه! )

متن کامل معرفی و توضیحات فرم اشتراک ( یک متن جذاب برای دعوت به عضویت )

قوانین نوع نگهداری از اطلاعات (به مشترکین اطمینان دهید که اطلاعت محفوظ است)

ویرایش متن دکمه ارسال فرم ( مثال: ارسال، ثبت، ذخیره و … )

انتخاب لیست مقصد ( کاربر پس از تکمیل فرم به این لیست اضافه میشود)

۲. فیلد های فرم اشتراک

فیلد های مختلف مانند نام، ایمیل، موبایل و... را به صورت دلخواه به فرم عضویت خود اضافه کنید و همه اطلاعات مورد نیاز خود را از مشترکین دریافت کنید.

با کلیک روی گزینه Manage Custom Fields وارد صفحه مدیریت فیلد می شوید. در این صفحه به راحتی فیلد های مورد نظر خود را بسازید. کلیه اطلاعات دریافتی از مشترکین به صورت خودکار در پنل میلزیلا ذخیره خواهد شد و از این پس میتوانید به راحتی ایمیل های شخصی سازی شده برای مشترکین خود ارسال کنید!

۳. تنظیمات اصلی فرم

تنظیمات این صفحه مربوط به زمانی است که یک کاربر فرم اشتراک را تکمیل و روی دکمه ارسال کلیک میکند. در این صفحه رخداد های بعد از کلیک را مشخص خواهید کرد.

کاربران بعد از کلیک روی دکمه ارسال فرم به صفحه مورد نظر شما هدایت می شوند. برای هریک از حالت های زیر صفحه وب مورد نظر خود را وارد کنید:

پس از کلیک روی دکمه ارسال فرم و عضویت موفقیت آمیز در خبرنامه

پس از کلیک کاربر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل تایید دو مرحله ای

پس از تکمیل فرم، زمانی که کاربر تکراری و از قبل در لیست موجود است.

اشتراک های جدید

با وارد کردن آدرس(های) ایمیل در این قسمت، از عضویت های جدید مطلع شوید

قالب ایمیل فعالسازی خود را انتخاب کنید تا برای مشترکین جدید ارسال شود

۴. طراحی فرم اشتراک

زبانه Style مربوط به تنظیمات ظاهر فرم اشتراک شما است. مانند راست چین یا چپ چین بودن حروف، رنگ پس زمینه، رنگ فونت ها و... . به راحتی تمامی اجزای فرم خود را شخصی سازی کنید.

۵. انتشار فرم

فرم های ساخته شده را به راحتی در سایت و سایر کانال های دیجیتال منتشر کنید و از افراد دعوت کنید تا به عضویت خبرنامه شما در آیند. برای انتشار فرم وارد زبانه Publish شوید.

HTML

کد HTML را کپی و در صفحه(های)‌ دلخواه سایت خود قرار هید. به این ترتیب فرم اشتراک شما آماده است و به صورت خودکار افراد با تکمیل این فرم به لیست ایمیل شما اضافه خواهند شد.

Link

 علاوه بر کد HTML یک لینک اختصاصی هم برای فرم شما در نظر گرفته می شود. با به اشتراک گذاری این لینک در شبکه های اجتماعی و… به راحتی افراد را به عضویت در خبرنامه خود دعوت کنید.

جدیدترین آموزش ها
برچسب های ایمیل مارکتینگ:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)
Share on linkedin
لینکداین
Share on whatsapp
واتزآپ
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت

ثبت تیکت جدید

برای مشاهده درخواست های قبلی اینجا کلیک کنید.