اتصال سریع ایمیل به سامانه های وب و نرم افزارهای آنلاین​ با استفاده از پلاگین ایمیل، سایت و سایر سیستم های ایمیلی خود را متصل کرده و بازاریابی ایمیلی خود را توسعه دهید. دانلود پلاگین های اختصاصی ایمیل برای وردپرس، جوملا، دروپال و… . ایمیل های خروجی از سایت خود را کاملا مدیریت کنید و گزارش ایمیل های ارسال شده را مشاهده کنید.

پلاگین و افزونه ایمیل مارکتینگ
اتصال وردپرس به ایمیل

اتصال سایت وردپرس به ایمیل

ایمیل های سایت خود را به میلزیلا متصل کنید و یا برای سایت خود فرم بسازید!

با چند کلیک به سادگی پلاگین ایمیل وردپرس را در سایت خود نصب و راه اندازی کنید. با این اتصال می توانید ارسال ها و لیست های مشترکین خود را مدیریت کنید.

اتصال جوملا به ایمیل

اتصال سایت جوملا به ایمیل

دنبال راهی برای ارسال ایمیل Transactional برای سایت جوملا هستید؟ پلاگین ایمیل جوملا، ابزاری برای ارسال ایمیل از پنل ایمیل مارکتینگ میلزیلا با نصب و راه اندازی افزونه اتصال

اتصال دروپال به ایمیل

اتصال سایت دروپال به ایمیل

کسب و کار خود را با افزونه ایمیل میلزیلا برای دروپال سریع تر از همه توسعه دهید! ارسال ایمیل با محیط کاربری بسیار ساده برای سیستم مدیریت محتوای محبوب دروپال

standing 9

اتصال برنامه ها به ایمیل با Zapier

سرویس آنلاین Zapier به شما امکان می دهد تا کلیه سیستم ها و افزونه ها را به سادگی با چند کلیک به یکدیگر متصل کنید.

برای اتصال پنل ایمیل و یا سایر برنامه ها به پنل خود از این ابزار قدرتمند استفاده کنید. دسترسی به کد خام اتصال برنامه به زپیر

با استفاده از زپیر، ایمیل و مشترکین خود را بین هزاران سیستم و پلتفرم آنلاین به اشتراک گذاشته و عملیات دلخواه خود را پیاده کنید.

huumans sitting 4
دسترسی به کتابخانه کدها در github

گیت هاپ با ابزار بسیار خاص برای برنامه نویسان در جهان امکان اتصال و دریافت و یا تست برنامه های مختلف در این شبکه را می بخشد. با دسترسی سریع و رایگان به کتابخانه کدنویسی های آماده برای سیستم ها و پلتفرم های مختلف برنامه در سایت Github وارد لینک زیر شوید.

humaans1
اتصال ایمیل به اپلیکیشن موبایل

کد های اتصال انواع زبان های برنامه نویسی اپ به میلزیلا

مشاوره ایمیل مارکتینگ

اتصال ایمیل با سرویس API

دسترسی به مستندات کتابخانه کدها

اگر برنامه نویس هستید و یا برای پروژه خود تیم برنامه نویس اختصاصی دارید که نیاز به اتصال ایمیل ها و یا خبرنامه های برنامه خود به سرویس رسان خارجی دارید با ثبت نام پنل تجاری به آسانی از طریق کتابخانه Api Library به سیستم میلزیلا متصل شوید و عملیات های مختلف را در برنامه خود اجرا کنید.

برنامه نویسان عزیز، کتابخانه های کدهای مختلف بهمراه دسترسی به گیت هاب در انتخاب شما می باشد تا با ساخت کلید API کدنویسی برنامه خود را شروع کنید.

۵۰ ٪ تخفیف جشنواره تابستانی

برای سفارش پنل و ابزار بازاریابی ایمیلی