پلاگین ایمیل و افزونه های اتصال میلزیلا

اتصال به میلزیلا با استفاده از کد نویسی و نصب افزونه

پلاگین ایمیل و افزونه ها به شما کمک می کنند تا با دانلود و نصب آن ها روی سیستم های مختلف، اتصال ایمیل های خروجی خود را به سرویس رسان میلزیلا متصل نمایید. همچنین کد های آماده و کتابخانه راهنمای کدنویسی های مختلف در دسترس شماست.

development partner
ایمیل سرور نامحدود

اتصال سریع ایمیل به سامانه های وب و نرم افزارهای آنلاین​ با استفاده از پلاگین ایمیل، سایت و سایر سیستم های ایمیلی خود را متصل کرده و بازاریابی ایمیلی خود را توسعه دهید. دانلود پلاگین های اختصاصی ایمیل برای وردپرس، جوملا، دروپال و… . ایمیل های خروجی از سایت خود را کاملا مدیریت کنید و گزارش ایمیل های ارسال شده را مشاهده کنید.

اتصال وردپرس به ایمیل

اتصال سایت وردپرس به ایمیل

ایمیل های سایت خود را به میلزیلا متصل کنید و یا برای سایت خود فرم بسازید!

با نصب و فعالسازی پلاگین های ایمیل، سایت وردپرس خود را به پنل متصل کنید. با چند کلیک به سادگی پلاگین ایمیل وردپرس را در سایت خود نصب و راه اندازی کنید. با این اتصال می توانید ارسال ها و لیست های مشترکین خود را مدیریت کنید.

اتصال سایت دروپال به ایمیل

کسب و کار خود را با افزونه ایمیل میلزیلا برای دروپال سریع تر از همه توسعه دهید! ارسال ایمیل با محیط کاربری بسیار ساده برای سیستم مدیریت محتوای محبوب دروپال

اتصال دروپال به ایمیل
اتصال جوملا به ایمیل

اتصال سایت جوملا به ایمیل

دنبال راهی برای ارسال ایمیل Transactional برای سایت جوملا هستید؟ پلاگین ایمیل جوملا، ابزاری برای ارسال ایمیل از پنل ایمیل مارکتینگ میلزیلا با نصب و راه اندازی افزونه اتصال

code libraries

اتصال ایمیل با سرویس API

دسترسی به مستندات کتابخانه کدها

اگر برنامه نویس هستید و یا برای پروژه خود تیم برنامه نویس اختصاصی دارید که نیاز به اتصال ایمیل ها و یا خبرنامه های برنامه خود به سرویس رسان خارجی دارید با ثبت نام پنل تجاری به آسانی از طریق کتابخانه Api Library به سیستم میلزیلا متصل شوید و عملیات های مختلف را در برنامه خود اجرا کنید.

برنامه نویسان عزیز، کتابخانه های کدهای مختلف بهمراه دسترسی به گیت هاب در انتخاب شما می باشد تا با ساخت کلید API کدنویسی برنامه خود را شروع کنید.

دسترسی به کتابخانه کدها در github

گیت هاپ با ابزار بسیار خاص برای برنامه نویسان در جهان امکان اتصال و دریافت و یا تست برنامه های مختلف در این شبکه را می بخشد. با دسترسی سریع و رایگان به کتابخانه کدنویسی های آماده برای سیستم ها و پلتفرم های مختلف برنامه در سایت Github وارد لینک زیر شوید.

GitHub mailzila integration

اتصال برنامه ها به ایمیل با Zapier

سرویس آنلاین Zapier به شما امکان می دهد تا کلیه سیستم ها و افزونه ها را به سادگی با چند کلیک به یکدیگر متصل کنید.

برای اتصال پنل ایمیل و یا سایر برنامه ها به پنل خود از این ابزار قدرتمند استفاده کنید. دسترسی به کد خام اتصال برنامه به زپیر

با استفاده از زپیر، ایمیل و مشترکین خود را بین هزاران سیستم و پلتفرم آنلاین به اشتراک گذاشته و عملیات دلخواه خود را پیاده کنید.

زپیر
اتصال ایمیل به اپلیکیشن موبایل

کد های اتصال انواع زبان های برنامه نویسی اپ به میلزیلا

mailzila app preview 1