سرور API ایمیل

ارسال ایمیل های ترنزکشن از درون برنامه های شما

ایمیل مارکتینگ

سرور ارسال ایمیل  »  ابزار  »  سرور API برنامه نویسی

سرور ایمیل برای برنامه نویسان گرامی می باشد. با فعالسازی این سرویس کلید API خود را در کمتر از یک دقیقه دریافت کنید. با استفاده از API به امکانات پیشرفته سرور ایمیل نامحدود دست یابید. ایمیل های سایت، اپلیکیشن یا انواع برنامه های خود را بدون محدودیت به سرور متصل کنید و با اطمینان ایمیل های ترنزکشن بفرستید. در کنار این سرور شما قابلیت استفاده و اضافه شدن ابزار پنل ایمیل مارکتینگ وجود دارد.

تنوع کتابخانه

درخواست توابع مختلف و کلاس های درون برنامه ای با فراخوانی از کتابخانه API ایمیل سرور برای استفاده در کدهای برنامه دلخواه

پردازش لحظه ای

در API سرور ایمیل، تعداد مشترکین شما بدون محدودیت است. به تعداد نامحدود لیست ایمیل اضافه کرده و مدیریت کنید.

بدون محدودیت

محدودیت تعداد ارسال و حجم ارسال روزانه را فراموش کنید. میلزیلا بدون هیچ محدودیتی ایمیل های شما را ارسال میکند.

دسترسی مطمن

با یک ارتباط سریع و امن، کد های خود را برای فراخوانی تابع ها برنامه نویسی کنید و از یک دسترسی برای برنامه خود استفاده کنید.

حساب کاربری میلزیلا

استفاده از فناوری API سرور ایمیل

ایمیل API، خدمات پیشرفته ایمیل مارکتینگ برای اتصال و ارسال ایمیل های اپلیکیشن، وبسایت و…  از طریق API. بدون نگرانی از محدودیت در تعداد ارسال و یا اسپم شدن، ایمیل های خروجی خود را با API به سرور ما متصل کنید. ارسال ایمیل با نام دامنه و آدرس ایمیل شما. ارسال ایمیل به اینباکس مشترکین با سرعت و دقت بالا.

ارسال ایمیل از طریق API

ایمیل های سایت، اپلیکیشن و سایر برنامه ها را از طریق API با سرور های قدرتمند میلزیلا ارسال کنید. ارسال ایمیل از طریق API بدون محدودیت در تعداد ارسال روزانه. بهترین سرور ایمیل برای ارسال ایمیل های برنامه های آنلاین.  به همراه کتابخانه کامل API برای برنامه نویسی ارسال های ایمیل.

ارسال تضمینی به اینباکس

ایمیل هایی که توسط کانال API ارسال می شوند بعنوان ایمیل های مهم توسط ربات های ایمیلی شناخته می شود و مستقیم به اینباکس کاربران ارسال می شود. اهمیت ایمیل های درون برنامه بشکل Transaction از سایر کانال های ارسال جدا می شود.

اتصال برنامه نویسی

اگر برنامه نویس هستید و نیاز به اتصال اپلیکیشن، برنامه یا سایت خود به یک سرویس رسان مطمن برای انجام وظیفه ارسال ایمیل های خود را دارید با این سرور ایمیل می توانید تحت انواع برنامه های دلخواه خود این اتصال را به آسانی برقرار کنید.

پردازش و تحویل آنی

در سرور ایمیل API سرعت و تحویل دقیق و صحیح به خوبی لحاظ شده است تا این دسته از ایمیل ها در سریع ترین زمان به دست کاربر برسد. این سرور نگرانی شما برای ارسال در لحظه ایمیل ها را برطرف خواهد کرد.

دریافت گزارشات ارسال

زمانی که ایمیل های خود را از طریق API ارسال میکنید، به راحتی میتوانید گزارشات دقیق ارسال های خود را خارج از برنامه و درون پنل ایمیل مشاهده کنید و از این طریق بهترین تصمیمات را برای بهبود نتایج خود اتخاذ کنید.

پلاگین و افزونه های ایمیل

با یک کلیک افزونه و پلاگین مناسب با سیستم خود را نصب کنید و با وارد کردن کلید برنامه، کلیه ایمیل های خروجی را به سرور جدید خود متصل کنید. یکی از سریع ترین راه ها برای اتصال ایمیل دریافت افزونه های اتصال است.

اتصال به وب اپلیکیشن ها

با استفاده از سرویس آنلاین زپیر Zapier اپلیکیشن و پلتفرم های مختلف را به سرویس ایمیل خود متصل کنید. با ساخت و راه اندازی وب هوک ها می توانید عملیات بین برنامه ها را با یک کلیک بسازید.

آی پی اختصاصی

عدم استفاده از شناسه های اشتراکی میتواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد اگر ارسال های شما در حجم ها بالا و زمانبندی نزدیک می باشد. با سفارش ماهیانه و اختصاص آی پی های دلخواه جغرافیای قدرت ارسال های خود را چندین برابر کنید.

همسان سازی مشترکین

با استفاده از SMTP سرور ایمیل، به راحتی لیست مشترکین خود را مدیریت کنید. بعد ارسال خودکار ایمیل از طریق SMTP، مشترکین شما به صورت اتوماتیک به لیست ایمیل شما اضافه خواهند شد و میتوانید با ابزاری پیشرفته به خوبی لیست های خود را مدیریت کنید.

کتابخانه کد نویسی API Library

کتابخانه کامل API جهت پیکره بندی ایمیل های ارسالی

کلاس های متنوع برنامه نویسی برای فراخوانی تابع های ایمیل

اتصال مستقیم به انواع برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل

اتصال ایمیل از طریق API به Python, Java, C#, PHP ,.Net و…

قابلیت پیکره بنده با سیستم های ایمیلی مانند AcyMailing, MailPoet و…

دسترسی کامل به امکانات ایمیل مارکتینگ با استفاده از API مانند درج خودکار نام مشترک در ایمیل ارسالی، مدیریت ایمیل های transactional و… .

سوالات متداول درباره ایمیل API

اگر برنامه نویس هستید و یا برای کدهای برنامه خود نیاز به اتصال ایمیل دارید این سرویس مناسب شماست.

کلیه سایت ها، فروشگاه های آنلاین، اپلیکیشن های موبایل، وب اپلیکیشن ها و برنامه های درون سازمانی می توانند به این برنامه برای ارسال ایمیل های خود متصل شوند.

نوع ایمیل های ارسال درون برنامه ای بر خلاف ایمیل های تبلیغاتی که بصورت BULK میباشد، بصورت تکی Transactional ارسال می شوند تا ۱۰۰٪ به اینباکس کاربران شما برسد.

بله با نصب و فعالسازی افزونه مرتبط با برنامه خود ایمیل های خروجی را بصورت اتومات می توان متصل کرد.

بله در هر لحظه می توانید با مراجعه به پنل ایمیل و مشاهده گزارشات از فعالیت های ایمیل خود با خبر شوید.

بله ۱۰۰٪ زیرا این نوع از ایمیل برای ارسال پیام های مهم سایت ها و برنامه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

مشاهده امکانات و ابزار سرور ایمیل: