سرور API ایمیل

ارسال ایمیل های ترنزکشن از درون برنامه های شما

ایمیل مارکتینگ

سرور ارسال ایمیل  »  ابزار  »  سرور SMTP خارجی

API سرور ایمیل، گزینه مناسب برای برنامه نویسان و سایت های حرفه ای

سرور ایمیل برای برنامه نویسان گرامی می باشد. با فعالسازی این سرویس کلید API خود را در کمتر از یک دقیقه دریافت کنید. با استفاده از API به امکانات پیشرفته سرور ایمیل نامحدود دست یابید. ایمیل های سایت، اپلیکیشن یا انواع برنامه های خود را بدون محدودیت به سرور متصل کنید و با اطمینان ایمیل های ترنزکشن بفرستید. در کنار این سرور شما قابلیت استفاده و اضافه شدن ابزار پنل ایمیل مارکتینگ وجود دارد.

  • ارسال ۱۰۰% اینباکس ترنزکشن
  • اتصال کد برنامه ها به ایمیل
  • پردازش لحظه ای و تحویل آنی
  • دسترسی به کتابخانه کد ها
  • ساخت نامحدود کلیدهای کد
  • اتصال به کلیه پلتفرم ها با زپیر
  • اتصال و ارسال با پلاگین و افزونه

استفاده از فناوری API سرور ایمیل

ایمیل API، خدمات پیشرفته ایمیل مارکتینگ برای اتصال و ارسال ایمیل های اپلیکیشن، وبسایت و…  از طریق API. بدون نگرانی از محدودیت در تعداد ارسال و یا اسپم شدن، ایمیل های خروجی خود را با API به سرور ما متصل کنید. ارسال ایمیل با نام دامنه و آدرس ایمیل شما. ارسال ایمیل به اینباکس مشترکین با سرعت و دقت بالا.

ارسال ایمیل از طریق API

ایمیل های سایت، اپلیکیشن و سایر برنامه ها را از طریق API با سرور های قدرتمند میلزیلا ارسال کنید. ارسال ایمیل از طریق API بدون محدودیت در تعداد ارسال روزانه. بهترین سرور ایمیل برای ارسال ایمیل های برنامه های آنلاین.  به همراه کتابخانه کامل API برای برنامه نویسی ارسال های ایمیل.

کتابخانه دسترسی API سرور ایمیل

کتابخانه کامل API جهت پیکره بندی ایمیل های ارسالی

کلاس های متنوع برنامه نویسی برای فراخوانی تابع های ایمیل

اتصال مستقیم به انواع برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل

اتصال ایمیل از طریق API به Python, Java, C#, PHP ,.Net و…

قابلیت پیکره بنده با سیستم های ایمیلی مانند AcyMailing, MailPoet و…

دسترسی کامل به امکانات ایمیل مارکتینگ با استفاده از API مانند درج خودکار نام مشترک در ایمیل ارسالی، مدیریت ایمیل های transactional و… .

تنوع کتابخانه

درخواست توابع مختلف و کلاس های درون برنامه ای با فراخوانی از کتابخانه API ایمیل سرور برای استفاده در کدهای برنامه دلخواه

پردازش لحظه ای

در API سرور ایمیل، تعداد مشترکین شما بدون محدودیت است. به تعداد نامحدود لیست ایمیل اضافه کرده و مدیریت کنید.

بدون محدودیت

محدودیت تعداد ارسال و حجم ارسال روزانه را فراموش کنید. میلزیلا بدون هیچ محدودیتی ایمیل های شما را ارسال میکند.

دسترسی مطمن

با یک ارتباط سریع و امن، کد های خود را برای فراخوانی تابع ها برنامه نویسی کنید و از یک دسترسی برای برنامه خود استفاده کنید.

رفع محدودیت تعداد ارسال

از مزایای استفاده از ایمیل سرور، رفع محدودیت تعداد ارسال ایمیل است. کافی است تا در تنظیمات ایمیل های خارجی سیستم خود، SMTP های میلزیلا را وارد کنید و سپس ایمیل های خود را بدون محدودیت ارسال کنید.

ارسال انبوه و حجم بالا

سرعت بالا و در لحظه ارسال شدن ایمیل های یک سایت یا یک کسب و کار آنلاین امری ضروری است. با استفاده از SMTP سرور ایمیل، ایمیل های خود را سریع تر از  همیشه ارسال کنید! این سرور بدون محدویت حجم ارسال های شما می باشد.

دریافت گزارشات ارسال

هنگامی که ایمیل های خود را از طریق SMTP سرور ایمیل ارسال میکنید، به راحتی میتوانید گزارش دقیق ایمیل های ارسال شده را مشاهده کنید و از این طریق بهترین تصمیمات را برای بهبود نتایج  اتخاذ کنید.

همسان سازی مشترکین

با استفاده از SMTP سرور ایمیل، به راحتی لیست مشترکین خود را مدیریت کنید. بعد ارسال خودکار ایمیل از طریق SMTP، مشترکین شما به صورت اتوماتیک به لیست ایمیل شما اضافه خواهند شد و میتوانید با ابزاری پیشرفته به خوبی لیست های خود را مدیریت کنید.

ارسال تضمینی به اینباکس

اگر سرور میزبانی سایت شما دارای محدودیت در تعداد ارسال روزانه می باشد و یا ایمیل های رسمی سایت شما از طریق اوتلوک و سایر برنامه های ایمیل خوان دچار مشکل ارسال شده است این سرویس بعنوان یک خدمات رسان خارجی به شما کمک میکند تا به آسانی ایمیل های خود را در هر حجمی و بدون محدودیت روزانه و ساعتی ارسال کنید.

اتصال به تابع ایمیل برنامه

یکی از بهترین تکنیک ها برای مدیران وب سایت و برنامه نویسان اتصال یک سرور خارجی به درون فایل ایمیل در برنامه است. همه سیستم ها پوشه یا فایلی برای فراخوانی ایمیل دارند که با وارد کردن اطلاعات SMTP شما وظیفه ارسال ایمیل ها را به سرور می سپارید .

رفع اسپم ایمیل سایت

اگر ایمیل های سایت شما اسپم می شود و یا برای ارسال ایمیل لحظه ای به مشتریان سایت خود بدنبال راهکار همیشگی برای رفع این مشکل هستید این سرویس به شما کمک میکند تا وب سایت و فروشگاه آنلاین خود را برای ارسال ایمیل از طریق سرور خارجی تنظیم نمایید و دیگر نگران ارسال ایمیل های خود نباشید.

آی پی اختصاصی

عدم استفاده از شناسه های اشتراکی میتواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد اگر ارسال های شما در حجم ها بالا و زمانبندی نزدیک می باشد. با سفارش ماهیانه و اختصاص آی پی های دلخواه جغرافیای قدرت ارسال های خود را چندین برابر کنید.

سوالات متداول درباره ایمیل API

اگر برنامه نویس هستید و یا برای کدهای برنامه خود نیاز به اتصال ایمیل دارید این سرویس مناسب شماست.

کلیه سایت ها، فروشگاه های آنلاین، اپلیکیشن های موبایل، وب اپلیکیشن ها و برنامه های درون سازمانی می توانند به این برنامه برای ارسال ایمیل های خود متصل شوند.

نوع ایمیل های ارسال درون برنامه ای بر خلاف ایمیل های تبلیغاتی که بصورت BULK میباشد، بصورت تکی Transactional ارسال می شوند تا ۱۰۰٪ به اینباکس کاربران شما برسد.

بله با نصب و فعالسازی افزونه مرتبط با برنامه خود ایمیل های خروجی را بصورت اتومات می توان متصل کرد.

بله در هر لحظه می توانید با مراجعه به پنل ایمیل و مشاهده گزارشات از فعالیت های ایمیل خود با خبر شوید.

بله ۱۰۰٪ زیرا این نوع از ایمیل برای ارسال پیام های مهم سایت ها و برنامه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

مشاهده امکانات و ابزار سرور ایمیل: