ایمیل سرور SMTP

سرویس ارسال ایمیل انبوه و ترنزکشن با ایمیل سرور SMTP

EMAIL SMTP SERVER

Iran Email Marketing Service

سرور smtp ایمیل به شما این امکان را میدهد تا  از طریق آن ایمیل های درون سازمانی و برنامه ای خود را بدون محدودیت و در سریعترین زمان از طریق پروتکل SMTP ارسال کنید. استفاده از این روش محبوب ترین راه برای ارسال ایمیل ها با حجم انبوه می باشد. اتصال آسان این سرور به سایت ها، اوتلوک، و برنامه ها از مزایای این سرور است تا با وارد کردن مشخصات سرور ایمیل جدید در تنظیمات برنامه خود فرآیند ارسال و تحویل پیام ها را به سرعت و دقت برون سپاری کنید.

سرور ارسال ایمیل انبوه SMTP ایرانی

رفع محدودیت تعداد ارسال

از مزایای استفاده از ایمیل سرور، رفع محدودیت تعداد ارسال ایمیل است. کافی است تا در تنظیمات ایمیل های خارجی سیستم خود، SMTP های میلزیلا را وارد کنید و سپس ایمیل های خود را بدون محدودیت ارسال کنید.

ارسال انبوه و حجم بالا

سرعت بالا و در لحظه ارسال شدن ایمیل های یک سایت یا یک کسب و کار آنلاین امری ضروری است. با استفاده از SMTP سرور ایمیل، ایمیل های خود را سریع تر از  همیشه ارسال کنید! این سرور بدون محدویت حجم ارسال های شما می باشد.

دریافت گزارشات ارسال

هنگامی که ایمیل های خود را از طریق SMTP سرور ایمیل ارسال میکنید، به راحتی میتوانید گزارش دقیق ایمیل های ارسال شده را مشاهده کنید و از این طریق بهترین تصمیمات را برای بهبود نتایج  اتخاذ کنید.

همسان سازی مشترکین

با استفاده از SMTP سرور ایمیل، به راحتی لیست مشترکین خود را مدیریت کنید. بعد ارسال خودکار ایمیل از طریق SMTP، مشترکین شما به صورت اتوماتیک به لیست ایمیل شما اضافه خواهند شد و میتوانید با ابزاری پیشرفته به خوبی لیست های خود را مدیریت کنید.

اتصال ایمیل های سرور

اگر سرور میزبانی سایت شما دارای محدودیت در تعداد ارسال روزانه می باشد و یا ایمیل های رسمی سایت شما از طریق اوتلوک و سایر برنامه های ایمیل خوان دچار مشکل ارسال شده است این سرویس بعنوان یک خدمات رسان خارجی به شما کمک میکند تا به آسانی ایمیل های خود را در هر حجمی و بدون محدودیت روزانه و ساعتی ارسال کنید.

اتصال به تابع ایمیل برنامه

یکی از بهترین تکنیک ها برای مدیران وب سایت و برنامه نویسان اتصال یک سرور خارجی به درون فایل ایمیل در برنامه است. همه سیستم ها پوشه یا فایلی برای فراخوانی ایمیل دارند که با وارد کردن اطلاعات SMTP شما وظیفه ارسال ایمیل ها را به سرور می سپارید .

رفع اسپم ایمیل سایت

اگر ایمیل های سایت شما اسپم می شود و یا برای ارسال ایمیل لحظه ای به مشتریان سایت خود بدنبال راهکار همیشگی برای رفع این مشکل هستید این سرویس به شما کمک میکند تا وب سایت و فروشگاه آنلاین خود را برای ارسال ایمیل از طریق سرور خارجی تنظیم نمایید و دیگر نگران ارسال ایمیل های خود نباشید.

آی پی اختصاصی

عدم استفاده از شناسه های اشتراکی میتواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد اگر ارسال های شما در حجم ها بالا و زمانبندی نزدیک می باشد. با سفارش ماهیانه و اختصاص آی پی های دلخواه جغرافیای قدرت ارسال های خود را چندین برابر کنید.

سفارش سرور SMTP

اتصال سریع به سرور خارجی برای ارسال ایمیل های انبوه و سیستمی

با این سفارش، سرور SMTP ایمیل به پنل شما اضافه خواهد شد.

یکبار پرداخت با دسترسی دایمی
سرور ایمیل ‌SMTP

سوالات متداول درباره سرور SMTP

اگر هدف شما ارسال در حجم بالای ایمیل های گروهی و انبوه است این سرور برای شما بسیار مناسب است. این سرور برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی انبوه طراحی شده است.

اگر نیاز به ارسال ایمیل در حجم بالا و گروهی دارید و یا بعلت محدودیت یا اسپم ارسال ها دچار مشکل شده است با SMTP می توانید این موانع را برطرف کنید. این سرور به شما اطلاعاتی برای تنظیم در سیستم های مختلف میدهد مانند سایت، برنامه، سرور.

اما اگر برنامه نویس هستید و نیاز به اتصال ایمیل به کدهای برنامه خود را دارید با API میتوانید ضمن دسترسی به کتابخانه کد ها، از آن در برنامه نویسی خود استفاده کنید و ایمیل های لحظه ای و ترنزکشن به کاربران خود بفرستید.

این سرور ویژه ارسال انبوه است و میتوانید به میزان شارژ حساب خود ارسال انجام دهید و محدودیتی در تعداد ارسال های شما تا ۵ میلیون در روز ندارد.  

بله، برای این منظور لازم است تا در سایت خود تنظیمات اصلی ایمیل را تغییر دهید و مشخصات سرور خارجی جدید خود را وارد کنید تا کلیه ارسال ها از کانال جدید ارسال شود و نه از طریق وب سرور و هاستینگ شما.

با سفارش این سرور، قابلیت SMTP به پنل شما اضافه می شود و می توانید در کنار سایر امکانات پنل ایمیل از ابزار قدرتمند SMTP هم استفاده کنید،

بله، با ارسال ایمیل از طریق SMTP ایمیل های شما به راحتی به اینباکس مشترکین ارسال خواهد شد.

SMTP مخفف (SIMPLE MAIL TRANSFER PROTOCOL ) پرکاربرد ترین پروتکل انتقال ایمیل است و ویژگی های بسیار زیادش باعث شده تا از مهمترین پروتکل های اینترنت محسوب شود. با استفاده از این بستر به راحتی میتوانید ایمیل های سایت یا برنامه خود را از طریق سرور های خارجی ارسال کنید. کافیست تنظیمات SMTP سرور را در برنامه خود اعمال کنید. مطالعه بیشتر درباره SMTP

چگونه ایمیل سرور SMTP خود را تنظیم کنیم؟

مطالعه راهنمای شروع و ساخت حساب سروری و تنظیمات اتصال به سرور ایمیل