دریافت نوتیفیکیشن ایمیل

اطلاع لحظه ای از وضعیت های مختلف ایمیل های ارسالی شما

سرور ایمیل

سرور ارسال ایمیل  »  ابزار  »  ایمیل نوتیفیکیشن

به صورت لحظه ای از وضعیت کمپین ایمیلی خود با خبر شوید. وب هوک میلزیلا شما را در جریان وضعیت همه ایمیل های ارسال شده قرار میدهد. 
از طریق Webhook میتوان با استفاده از یک URL در زمان یک رویداد، عملیات جدیدی را برنامه ریزی کرد. وب هوک معمولا با استفاده از API پیاده سازی می شود و از کاربردهای مهم آن ها ارسال نوتیفیکیشن و اعلام های جدید است.

اعلانات قابل دریافت

اتصال وب هوک ایمیل

 برای مثال با استفاده از Webhook میلزیلا، میتوانید هنگام رسیدن ایمیل به مشترکین، هنگام باز شدن ایمیل توسط مشترکین و … برای خود نوتیفیکیشن ارسال کنید. تا به صورت لحظه در برنامه، اپلیکیشن و… خود یا از طریق ایمیل، از وضعیت کمپین های ایمیلی با خبر شوید.

شما میتوانید با استفاده از نوتیفیکیشن های پنل میلزیلا به صورت لحظه ای از وضعیت ایمیل های ارسال شده مطلع شوید. در تنظیمات وب هوک پنل میلزیلا میتوانید URL استفاده شده برای  Webhook خود را وارد کرده و با استفاده از  API نوتیفیکیشن مورد نظر را برای خود و تیم ارسال کنید.

  • آدرس url در اسکریت نصب شده در سرور و سایت شما نوتیفیکیشن و اعلامیه های را از پلتفرم ما دریافت میکند.

 

  • برای اعتبارسنجی لازم است که وضعیت برگشت سیستم شما ۲۰۰ ok با قابلیت قبول درخواست های get باشد.

 

  •  اگر به هر دلیلی بیش از ۱۰۰۰ درخواست ناموفق به سیستم شما ارسال شود بعلت موارد امنیتی ادامه ارسال اعلانات و نوتیفیکشن ها به اسکریپت شما متوقف خواهد شد.

Zapier

Zpier یک پلتفرم آنلاین است که به وسیله آن میتوانید وب اپلیکیشن های مختلف را به یکدیگر متصل کنید. سیستم Zapier بر پایه وب هوک است و میتوانید به وسیله آن هنگام رخ دادن یک رویداد در یک وب اپلیکیشن، عملیاتی را در وب اپلیکشن دیگری برنامه ریزی کنید.

زپیر

با استفاد از Zapier میتوانید حساب کاربری خود در میلزیلا را به سایر پلتفرم های آنلاین متصل کرده و بازاریابی ایمیلی خود را کاملا اتوماتیک کنید. به طور مثال میتوانید در Zapier برنامه ریزی کنید تا هنگامی که در فروشگاه آنلاین شما سفارشی ثبت می شود، ایمیلی از حساب کاربری میلزیلا برای کاربر ارسال شود.

شروع کار با Zapier

برای شروع باید در سایت Zapier یک حساب کاربری ایجاد کنید. در داشبورد این سایت باید دو برنامه ای که قصد اتصال آن ها به یکدیگر را دارید جستجو و انتخاب کنید. برای برنامه ریزی و اتصال میلزیلا به سایر سیستم ها، عبارت “Elastice Email” را جستجو کرده و انتخاب کنید. برای مثال در تصویر روبرو در حال اتصال یک فروشگاه ووکامرس به حساب کاربری میلزیلا هستیم. اگر تا کنون از Zapier استفاده نکرده اید لازم است تا آموزش کار با این پلتفرم را مطالعه و سپس کار خود را آغاز کنید.

نوتیفیکیشن

دریافت نوتیفیکیشن ایمیل

هنگامی که یک رکورد DMARC مربوط به میلزیلا را وارد سرور میکنید،‌ گزارشی از ارسال های انجام شده از پنل میلزیلا به ایمیلی که در این رکورد قرار داده اید ارسال می شود. اگر میخواهید این گزارش ها را به صورت کامل تر روی آدرس ایمیل دیگری دریافت کنید میتوانید با استفاده از Webhook آن را پیاده سازی کنید.

برای مثال اگر نوتیفیکیشن های ایمیل را روی آدرس name@domain.com دریافت میکنید و قصد دارید آن ها روی ایمیل دیگری مثل name-2@domain.com دریافت کنید باید ابتدا یک ریدایرکت روی رکورد MX خود ایجاد کنید و سپس تنظیمات مربوط را فعال کنید.

رکورد MX خود را از mx.domain.com به mx.inbound.mailzila.com تغییر دهید.

ایمیل های ارسالی به آدرس انتخاب شده توسط سیستم ما دریافت و پردازش شده سپس بصورت علام نوتیفیکیشن وب به ایمیل سرور یا اپلیکیشن شما ارسال می شود.

ایمیل ها و اعلانات دریافتی شامل هزینه برابر با هزینه ارسال هر ایمیل می باشد.

سوالات متداول درباره نوتیفیکیشن ایمیل

بله، ابزار طراحی خبرنامه کاملا از زبان فارسی و راستچین پشتیبانی میکند.

بله، ایمیل های طراحی شده با ابزار میلزیلا کاملا واکنشگرا هستند و در همه دستگاه ها به صورت استاندارد نمایش داده می شود.

خیر، با ابزار طراحی خبرنامه میلزیلا میتوانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و به صورت Drag & Drop ایمیل های خود را طراحی کنید.

بله امکان طراحی ایمیل با استفاده از ویرایشگر HTML وجود دارد. همچنین میتوانید کد HTML ایمیل های طراحی شده را مشاهده و کپی کنید.

بله،‌ با ابزار طراحی ایمیل میلزیلا راحتی می توانید مشخصات مشترکین مانند نام و نام خانوادگی را به صورت خودکار در ایمیل های ارسالی خود درج کنید.

مشاهده امکانات و ابزار سرور ایمیل: