سفارش خدمات بازاریابی ایمیلی

خرید پنل ایمیل مارکتینگ

با چند گام آسان حساب پنل ایمیل مارکتینگ خود را افتتاح کرده و شروع به طراحی و ارسال خبرنامه های خود نموده و گزارشات خود را دریافت کنید.

برای شروع پنل خود را انتخاب کنید:

روی پنل دلخواه خود کلیک کنید و پس از درج مشخصات، سفارش خود را تکمیل کنید. ایمیل شامل اطلاعات حساب کاربری پس از تایید درخواست برای شما ارسال می گردد. هزینه دریافتی برای پنل ایمیل بابت میزان شارژ ارسال اولیه و راه اندازی سرویس می باشد. تعرفه خرید شارژ بیشتر در آینده بین ۷ تا ۱۰ تومان برای هر ارسال محاسبه می شود.

FREE

۹۹،۰۰۰
  • مالکیت دایمی و همیشگی
  • ابزار کامل ایمیل مارکتینگ
  • امکان خرید شارژ اعتباری
  • با ۵۰۰۰ شارژ ارسال اولیه

PRO

۴۸۰,۰۰۰
  • دسترسی به SMTP سرور
  • ابزار فیلتر و سگمنت سازی
  • دسترسی به سرویس API
  • با ۱۰.۰۰۰ شارژ ارسال اولیه

سوال درباره سفارش پنل ایمیل مارکتینگ

خیر. مالکیت بصورت دایمی می باشد و دارای تاریخ انقضا نیست و شما نیاز به پرداخت هزینه بصورت دوره ای نخواهید داشت.

بر اساس جدول تعرفه ها هزینه ارسال هر ایمیل از ۷ تا ۱۰ تومان بر اساس میزان خرید شارژ محاسبه می گردد. 

خیر، میلزیلا یک استارتاپ اروپایی میباشد که امکان صدور فاکتور رسمی ایران را ندارد. برای این منظور ما می توانیم فاکتور امضا شده بهمراه کارت ملی صاحب حساب را برای بخش مالی شما در صورت قبول ارایه دهیم.

میلزیلا برای ارسال های روزانه هیچ محدودیتی ندارد و به میزان شارژ حساب می توانید در هر زمان به هر تعداد ایمیل بفرستید. اگر مشتری جدید هستید بهتر است در ابتدا به لیست های کوچکتر خود زیر ۵۰۰۰ ایمیل بفرستید تا شناسه شما بین ربات های ایمیلی شناخته شده و ارسال های بعدی با سرعت و کیفیت بیشتری تحویل گردد.

در میلزیلا تعداد ایمیل های مشترکین و لیست های شما بصورت نامحدود می باشد و به هر میزان که آدرس ایمیل دارید میتوانید در بخش مشترکین پنل خود آپلود نمایید.

بله، کلیه ایمیل های میلزیلا به اینباکس ارسال می شوند و دارای گارانتی بازگشت وجه خواهد بود. تنها کافیست از قبل از اسپم نبودن دامنه خود اطمینان حاصل کنید.

درصورت بروز مشکل جدی در ارسال ها و یا اسپم بودن دامنه خود می توانید طی ۷ روز درخواست عودت وجه خود را بصورت تیکت پشتیبانی برای بخش فروش ثبت نمایید. مبلغ پرداختی شما با کسر ۱۰٪ به حساب اعلام شده واریز خواهد شد.

خیر، پس از ثبت و تایید دامنه خود کلیه ایمیل ها با نام و ایمیل دلخواه شما ارسال خواهند شد و هیچ نشانی از میلزیلا در هدر ایمیل وجود نخواهد داشت.

بله، شما به تعداد نامحدود میتوانید دامنه در پنل و سرور خود اضافه کنید. فقط توجه داشته باشید در زمان ارسال هر کمپین، دامنه مرتبط با لینک های آن را بصورت پیش فرض انتخاب کنید.