فروشگاه میلزیلا

سفارش خدمات ایمیل مارکتینگ

میلزیلا چگونه کار می کند؟ یکبار پنل و یا سرور ایمیل را خرید کنید و پس از آن فقط شارژ کنید! بهمراه اولین سفارش شارژ ارسال رایگان دریافت می کنید و پس از پایان اعتبار می توانید شارژ اعتباری بیشتر بخرید. هزینه هر ارسال ۱۰ تا ۱۷ تومان و بدون تاریخ انقضا می باشد.

پنل استاندارد

400
۲۰۰ هزار تومان / دایمی
 • مشترک نامحدود
 • یک لیست ایمیل
 • کلیه ابزار عمومی
 • ۲.۰۰۰ شارژ هدیه
۵۰ ٪ تخفیف
مناسب برای ارسال خبرنامه به لیست های زیر ۱۰ هزار مخاطب

پنل پیشرفته

800
۴۰۰ هزار تومان / دایمی
 • ساخت لیست ها
 • سگمنت بازاریابی
 • زمانبندی اتومات
 • ۵.۰۰۰ شارژ هدیه
۵۰ ٪ تخفیف
مناسب ارسال خبرنامه به لیست های مختلف و بازاریابی حرفه ای

API

700
۵۶۰ هزار تومان / دایمی
 • دسترسی کد API ایمیل
 • ارسال مستقیم ترنزکشن
 • دارای IP اشتراکی رایگان
 • ۵.۰۰۰ شارژ ارسال رایگان
۲۰ ٪ تخفیف
مناسب برای برنامه نویسان، وب سرویس ها و اپلیکیشن ها

SMTP

1000
۸۰۰ هزار تومان / دایمی
 • بدون محدودیت ارسال
 • اتصال به انواع برنامه ها
 • دارای IP اشتراکی رایگان
 • ۱۰.۰۰۰ شارژ ارسال رایگان
۲۰ ٪ تخفیف
مناسب برای اتصال برنامه های مختلف، سایت و سرور

اگر مشتری جدید هستید ابتدا یکی از پنل های بالا را انتخاب و سفارش دهید و اطلاعات ورود به پنل را بصورت آنی دریافت کنید.
اگر از مشتریان میلزیلا هستید، از طریق این فرم می توانید ابزار پنل خود را ارتقا دهید و یا برای ارسال بیشتر شارژ تهیه کنید.

مالکیت نامحدود

کلیه خدمات بدون نیاز به تمدید اشتراک و بصورت مادام العمر قابل استفاده می باشد.

مشترک نامحدود

اولین پنل ایمیل بدون محدودیت در تعداد  لیست ایمیل های مشتریان و مشترکین شما.

ارسال نامحدود

به تعداد دلخواه و بدون محدودیت روزانه برای مشترکین خود براساس میزان شارژ ایمیل بفرستید.

اعتبار نامحدود

شارژ اعتباری ارسال های خود را در هر زمان استفاده کنید و نگران پایان انقضای اعتبارتان نباشید.

سایر محصولات و خدمات میلزیلا:

تبلیغات ایمیلی انبوه

ارسال تبلیغ شما به بانک ایمیل مشاغل ایرانی

با استفاده از پنل ایمیل میتوانید به لیست مشترکین خود بصورت گروهی ایمیل بفرستید، خبرنامه و فرم طراحی کنید و گزارشات کمپین خود را مشاهده کنید، و یا از سایر ابزار بازاریابی و ایمیل سرور برای ارسال ایمیل های برنامه خود استفاده نمایید.

از طریق فرم بالا، ابتدا گزینه مشتری جدید را انتخاب کرده و سپس در ادامه ابزارهای رایگان و ابزار تجاری برای انتخاب شما نمایش داده می شود. در پایان می توانید بغیر از ۱۰ هزار شارژ اعتباری اولیه رایگان، اعتبار بیشتر برای ارسال های خود به فاکتور اضافه کنید.

از این لینک می توانید پنل خود را ارتقا دهید و برای سرورها باید بصورت مجزا خرید گردد تا در پنل ایمیل شما تنظیمات آن فعال شود.

بله، با انتخاب گزینه مشتریان میلزیلا در فرم بالا و سپس دکمه ارتقای ابزار پنل می توانید ابزار اضاقی را برای پنل ایمیلی خود سفارش دهید.

خیر. مالکیت بصورت دایمی می باشد و دارای تاریخ انقضا نیست و شما نیاز به پرداخت هزینه بصورت دوره ای نخواهید داشت. برای فعال ماندن حساب هر ۱۲ ماه حداقل یکمرتبه باید وارد حساب پنل ایمیل خود شوید.

بر اساس جدول تعرفه ها هزینه ارسال هر ایمیل از ۱۰ تا ۱۷ تومان بر اساس میزان خرید شارژ محاسبه می گردد. شارژ اعتباری شما بدون تاریح انقضا می باشد.

بله، پس از ثبت سفارش و پرداخت از طریق حساب کاربری خود وارد بخش صدور فاکتور رسمی شوید و فرم را با مشخصات سفارش و کسب و کار حقوقی خود ثبت نموده و به واحد مالی ارجاع دهید.

میلزیلا برای ارسال های روزانه هیچ محدودیتی ندارد و به میزان شارژ حساب می توانید در هر زمان به هر تعداد ایمیل بفرستید. اگر مشتری جدید هستید بهتر است در ابتدا به لیست های کوچکتر خود زیر ۵۰۰۰ ایمیل بفرستید تا شناسه شما بین ربات های ایمیلی شناخته شده و ارسال های بعدی با سرعت و کیفیت بیشتری تحویل گردد.

در میلزیلا تعداد ایمیل های مشترکین و لیست های شما بصورت نامحدود می باشد و به هر میزان که آدرس ایمیل دارید میتوانید در بخش مشترکین پنل خود آپلود نمایید.

بله، کلیه ایمیل های میلزیلا به اینباکس ارسال می شوند و دارای گارانتی بازگشت وجه خواهد بود. تنها کافیست از قبل از اسپم نبودن دامنه خود اطمینان حاصل کنید.

درصورت بروز مشکل جدی در ارسال ها و یا اسپم بودن دامنه خود می توانید طی ۷ روز درخواست عودت وجه خود را بصورت تیکت پشتیبانی برای بخش فروش ثبت نمایید. مبلغ پرداختی شما با کسر ۱۰٪ به حساب اعلام شده واریز خواهد شد.

خیر، پس از ثبت و تایید دامنه خود کلیه ایمیل ها با نام و ایمیل دلخواه شما ارسال خواهند شد و هیچ نشانی از میلزیلا در هدر ایمیل وجود نخواهد داشت.

بله، شما به تعداد نامحدود میتوانید دامنه در پنل و سرور خود اضافه کنید. فقط توجه داشته باشید در زمان ارسال هر کمپین، دامنه مرتبط با لینک های آن را بصورت پیش فرض انتخاب کنید.

۵۰ ٪ تخفیف جشنواره تابستانی

برای سفارش پنل و ابزار بازاریابی ایمیلی