سفارش IP اختصاصی

اختصاص آی پی دلخواه مکانی به پنل ایمیل برای ارسال های سریع تر و بدون اسپم

ip اختصاصی ارسال ایمیل

IP ارسال ایمیل

ارسال سریع تر و دقیق تر ایمیل های انبوه با دریافت IP اختصار

EMAIL dedicated ip pool

اگر درحال ارسال خبرنامه یا ایمیل های تبلیغاتی هستید، قطعا رسیدن به اینباکس و جلوگیری از اسپم شدن مهمترین خواسته شما است. یکی از بهترین کارهایی که میتوانید برای رسیدن به این هدف انجام دهید، استفاده از آی پی اختصاصی است. افزایش سرعت و کیفیت تحویل ایمیل تنها یکی از مزایای استفاده از آی پی اختصاصی برای کمپین های ایمیلی شماست.

آی پی اختصاصی ایمیل مارکتینگ

Fast & Accurate Email Delivery

آی پی اختصاصی ایمیل: ارسال بسیار سریع، دقیق و مطمئن ایمیل به اینباکس

بیشترین مورد استفاده از آی پی اختصاصی توسط فرستنده هایی است که تعداد ارسال های زیادی انجام میدهند و میزان تعامل مشترکین آن ها بالا است. بدون شک فرستنده های این چنینی تمایلی ندارند تا اعتبار ارسال (Reputation) آن ها  تحت تاثیر فعالیت فرستنده دیگری باشد.

توضیح:‌ ربات های ایمیلی برای تحویل ایمیل ها به اینباکس یا فرستادن آن ها به پوشه اسپم، عوامل مختلفی از جمله تاریخچه ارسال های ایمیل آی پی فرستنده‌ را بررسی میکنند. در نتیجه زمانی که ایمیل های شما از یک آی پی اشتراکی ارسال میشود، تاریخچه ارسال های تمامی کاربرانی که قبلا با این آی پی ارسال انجام داده اند بر روی کیفیت رسیدن ایمیل های شما به اینباکس تاثیر گذار خواهد بود. به نصب و راه اندازی یک آی پی اختاصی ایمیل دیگر نگران این موضوع نخواهید بود و فقط تاریخچه ارسال های خودتان است که میتواند روی رسیدن ایمیل های شما به اینباکس تاثیر گذار باشد.

icon About

Suite Intelligence Email Return Path

استفاده از آی پی ایمیل اختصاصی، عیب یابی مشکلات تحویل ایمیل را آسان تر میکند. شما میتوانید اعتبار ارسال آی پی خود را با ابزار هایی مختلف اندازه گیری و تفسیر کنید.

Email Security

Protect Transaction Emails

مشتریانی که از آی پی اختصاصی ایمیل استفاده میکنند، واجد شرایط دریافت این گواهینامه می باشند. این گواهینامه رسیدن به اینباکس را ۲۷٪ برای شما افزایش می بخشد.

آی پی اختصاصی از ایمیل های ترنزاکشن در برابر پوشه اسپم محافظت کرده و  سرعت ارسال ها را افزایش می دهد.

استفاده از آی پی ایمیل اختصاصی باعث می شود تا فرستندگان ایمیل بر اساس موضوع پیام، میزان تعامل و… تقسیم بندی شوند. در واقع دامنه شما به عنوان ارسال کننده ایمیل در سیستم جهانی شناخته خواهد شد. در این حالت،  ارسال انبوه ایمیل باعث ایجاد مشکل در ارسال ها و اسپم شدن ایمیل ها نخواهد شد و ایمیل های شما با سرعت و کیفیت بالاتری به مقصد خواند رسید.

گواهی ارسال اینباکس

Return Path Certification

letter

۵۰ ٪ تخفیف جشنواره تابستانی

برای سفارش پنل و ابزار بازاریابی ایمیلی