سفارش ارتقای پنل ایمیل

تبدیل پنل استاندارد ایمیل مارکتینگ به پیشرفته با ابزار جدید بازاریابی

مدیریت مشترکین ایمیل
با سفارش این سرویس پنل استاندارد شما به پنل پیشرفته ارتقا یافته و ابزار ساخت لیست، ساخت سگمنت، فیلدهای اختصاصی و زمانبندی کمپین ها به ابزار شما اضافه می گردند.

ابزار بازاریابی پیشرفته

اگر مایل به ارتقا و بروزرسانی پنل استاندارد خود با ابزار پنل پیشرفته هستید با سفارش این خدمات می توانید کلیه امکانات را یکجا دریافت نمایید.

– ابزار ساخت نامحدود لیست های ایمیل
– ابزار ساخت سگمنت ها و فیلترهای بازاریابی
– ابزار ساخت فیلدهای اختصاصی و شخصی سازی
– ابزار زمانبندی هوشمند ارسال کمپین های ایمیلی

دسته بندی لیست ایمیل

لیست نامحدود

مشتریان خود را در لیست های متفاوت آپلود و دسته بندی کنید. با استفاده از ابزار ساخت لیست میتوانید به تعداد نامحدود لیست های ایمیل بسازید و دسته بندی لیست ایمیل را به بهترین شکل مدیریت نمایید.

فیلدهای سفارشی

بهمراه آپلود فایل مشترکین خود، ستون های حاوی اطلاعات محتلف مشتریان مانند نام شخص، شرکت.. و یا هر فیلد دلخواه را اضافه کرده و در زمان ارسال های خود ایمیل را با فراخوانی فیلدهاو شخصی سازی کنید.

تفکیک آماری

با استفاده از آمار های به دست آمده از مشترکین، آن ها را از یکدیگر تفکیک کنید. تعداد ایمیل های باز شده، تعداد کلیک های انجام شده، تاریخ آخرین ایمیل بازشده، تاریخ آخرین کلیک انجام شده و...

افزایش بازدهی

مدیریت صحیح لیست ایمیل و دسته بندی لیست های ایمیل و ارسال ایمیل مناسب هر لیست، باعث افزایش نرخ بازدهی شما در کمپین های ایمیل خواهد شد

بروزرسانی خودکار

سگمنت های ساخته شده در واقع لیست های ایمیلی هستند که بصورت مداوم بروزرسانی می شوند. برای مثال زمانی یک سگمنت از مشترکین فعال میسازید، بعد از هر کمپین به صورت خودکار مشترکینی که با ایمیل شما تعامل برقرار میکنند به این سگمنت اضافه می شوند.

زمانبندی کمپین

کمپین های ایمیلی خود را پس از طراحی و آماده سازی برای تاریخ و ساعت دلخواه زمانبندی کنید تا کمپین های شما بصورت خودکار در زمان انتخابی و بدون نیاز به اتصال و تنظیم مجدد ارسال گردند.

تفکیک عمومی

مشترکین خود را با اطلاعات عمومی موجود تفکیک کنید. ویژگی های عمومی اطلاعات اصلی موجود از مشترکین است مانند وضعیت مشترک در پنل، تاریخ اضافه شدن مشترک به لیست، شیوه اضافه شدن به لیست و...

تفکیک پیشرفته

با تعیین همزمان چند شرط، لیست های ایمیل خود را به صورت پیشرفته تفکیک کنید. برای مثال لیست افرادی که از طریق فرم اشتراک به لیست شما اضافه شده اند و تا کنون ایمیل به آن ها ارسال نشده است.

تفکیک سفارشی

زمانی که اطلاعات مشترکین خود را وارد پنل میکنید به راحتی میتوانید آن ها را بر اساس فیلد های سفارشی که ساخته اید تفکیک کنید. مانند نام مشترک، لوکیشن و ...

ارسال هدفمند

با ساخت سگمنت و تفکیک مشترکین در لیست های جداگانه، ایمیل های هدفمند برای مشترکین خود ارسال کنید. با این منظور می توانید فقط به بخشی از مخاطبین خود با شرایط خاص ایمیل را ارسال کنید.

سوال های متداول درباره ارتقای پنل ایمیل

کافیست تا در این صفحه سفارش خود را ثبت و پرداخت نمایید تا ابزار جدید بصورت اتومات به امکانات پنل شما اضافه شوند.

بهمراه این سفارش شما ابزار ساخت نامحدود لیست، ساخت سگمنت بازاریابی، ساخت فیلدهای سفارشی و زمانبندی کمپین ها را دریافت خواهید کرد.

خیر، با این سفارش شما کلیه امکانات پنل را در اختیار خواهید داشت مگر اینکه نیاز به اضافه کردن ابزار سرور ایمیل روی پنل خود داشته باشید که برای این منظور نیز پیشنهاد می گردد تا پنل جداگانه بهمراه دامنه متفاوت سفارش داده و تنظیم کنید.

خیر، با یکبار سفارش این ابزار برای همیشه به پنل شما اضافه می شود و نیاز به تمدید و خرید مجدد ندارد.

این مبلغ دقیقا معادل مابه تفاوت قیمت پنل استاندارد و پیشرفته می باشد که معادل ۴۵۰.۰۰۰ تومان برای یکمرتبه می باشد.

بله، سگمنت های به صورت لحظه ای بروز می شوند و آخرین تغییرات مشترکین روی آن ها اعمال می شود.

بله، میتوانید با استفاده از شرط های مختلف سگمنت ایمیل مورد نظر خود را بسازید.

بله، می توانید فیلدهایی که همراه با لیست ایمیل های مشتریان خود آپلود کرده اید را در هر کجا از متن ایمیل خود با دکمه tag اضافه کرده و سیستم در زمان ارسال بصورت اتومات اطلاعات شخصی را جایگزین تگ ها خواهد کرد.

این قابلیت نامحدود است و شما می توانید به هر تعداد که مایل هستید لیست های جدید بسازید و مشترکین خود را در آنها آپلود و مدیریت کنید.

با ساخت سگمنت میتوانید مشترکین خود را به بهترین شکل گروه بندی کنید و کمپین های خود را به صورت هدفمند ارسال کنید. برای مثال میتوانید یک سگمنت از مشترکینی بسازید که در یک تاریخ خاص ایمیل شما را باز کرده اند.