آموزش شروع کار و نحوه تنظیمات پنل

راهنمای خرید و سفارش پنل و تنظیمات اولیه ایمیل مارکتینگ

تنظیمات ایمیل مارکتینگ و شروع ارسال ایمیل

Settings | آموزش شروع کار با پنل ایمیل و تنظیمات کاربری

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

برای خرید پنل ایمیل مارکتینگ میلزیلا وارد سایت میلزیلا شوید و ویدئو زیر را دنبال کنید و در چند دقیقه پنل خود را خریداری کنید.

با کلیک روی دکمه خرید وارد فروشگاه شوید / روی دکمه سفارش سرویس کلیک کنید / پنل میلزیلا به سبد خرید شما اضافه شد، به قسمت مشاهده پیش فاکتور بروید / اگر کوپن تخفیف دارید آن را اعمال کنید / فرم خرید را کامل کنید / به سوال امنیتی پاسخ دهید / یکی از روش های پرداخت را انتخاب کنید / با مطالعه قوانین و تایید آن سفارش خود را تکمیل کنید. » خرید پنل ایمیل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

برای خرید شارژ ارسال ایمیل وارد صفحه خرید شارژ شده و تعداد مورد نظر را برای سفارش مشخص کنید. هر بسته شارژ شامل 10.000 اعتبار ارسال است و تعرفه هر ارسال 7 تومان محاسبه شده. اگر نیاز به شارژ بیشتر دارید می توانید چندین بسته سفارش دهید. برای مثال برای خرید 50.000 اعتبار ارسال باید 5 بسته شارژ سفارش دهید.  شارژ ارسال ایمیل محدودیت زمانی ندارد و برای همیشه در پنل شما قابل استفاده خواهد بود.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

Start with Mailzila راهنمای ورود به پنل و شروع تکمیل اطلاعات حساب کاربری از الزامات شروع ایمیل مارکتینگ است. زیرا طبق قوانین جهانی ایمیل مارکتینگ، در همه ایمیل های ارسالی باید برچسبی از اطلاعات فرستنده وجود داشته باشد، در غیر این صورت ایمیل های شما اسپم شناخته می شوند. با تکمیل اطلاعات حساب کاربری، میلزیلا به صورت اتوماتیک این برچسب را به همه ایمیل های ارسالی شما اضافه خواهد کرد. 

برای ورود به پنل میزیلا آدرس mailzila.com/my را در مرورگر خود وارد کنید. نام کاربری شما همان ایمیل شما هنگام خرید است. رمز عبور شما بعد از خرید از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.  قبل از ورود می توانید از منوی باز شونده زبان خود را به فارسی تغییر دهید همچنین برای تکمیل اطلاعات حساب کاربری از منوی کاربری گزینه My Account را انتخاب کرده و وارد بخش Profile شوید. اطلاعات فرم را به دقت و به صورت صحیح کامل کنید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

با استفاده از این ابزار وضعیت اسپم بودن دامنه سایت و سرور میزبانی خود را پیش از شروع کار و اضافه نمودن دامنه حتما بررسی کنید. mxtoolbox.com/blacklists

A Brand with ❤ ZAGROX.com