آموزش شروع کار و نحوه تنظیمات پنل

راهنمای شروع و تکمیل پروفایل در پنل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
Image

Start with Mailzila

راهنمای ثبت نام و سفارش پنل

برای خرید پنل ایمیل مارکتینگ میلزیلا وارد سایت میلزیلا شوید و ویدئو زیر را دنبال کنید:

از منوی اصلی سایت وارد صفحه خرید شوید / با کلیک روی دکمه خرید وارد فروشگاه شوید / روی دکمه سفارش سرویس کلیک کنید / پنل میلزیلا به سبد خرید شما اضافه شد، به قسمت مشاهده پیش فاکتور بروید / اگر کوپن تخفیف دارید آن را اعمال کنید / فرم خرید را کامل کنید / به سوال امنیتی پاسخ دهید / یکی از روش های پرداخت را انتخاب کنید / با مطالعه قوانین و تایید آن سفارش خود را تکمیل کنید
Image

راهنمای ورود به پنل و شروع

تکمیل اطلاعات حساب کاربری از الزامات شروع ایمیل مارکتینگ است. زیرا طبق قوانین جهانی ایمیل مارکتینگ، در همه ایمیل های ارسالی باید برچسبی از اطلاعات فرستنده وجود داشته باشد، در غیر این صورت ایمیل های شما اسپم شناخته می شوند. با تکمیل اطلاعات حساب کاربری، میلزیلا به صورت اتوماتیک این برچسب را به همه ایمیل های ارسالی شما اضافه خواهد کرد. 

برای ورود به پنل میزیلا آدرس mailzila.com/my را در مرورگر خود وارد کنید. نام کاربری شما همان ایمیل شما هنگام خرید است. رمز عبور شما بعد از خرید از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. 

قبل از ورود می توانید از منوی باز شونده زبان خود را به فارسی تغییر دهید همچنین برای تکمیل اطلاعات حساب کاربری از منوی کاربری گزینه My Account را انتخاب کرده و وارد بخش Profile شوید. اطلاعات فرم را به دقت و به صورت صحیح کامل کنید.