آشنایی و آموزش درباره ابزار های بهینه سازی تحویل ایمیل در ایمیل مارکتینگ

چگونه میلزیلا به استفاده بهتر از لیست ایمیل کمک میکند. درباره ابزار بهینه سازی تحویل ایمیل میلزیلا بیشتر بدانید. 

 

تحویل ایمیل

این یک ابزار فوق العاده قدرتمند است که با بررسی جزئیات گزارش ارسال مربوطه به همه مخاطبین، تحویل ایمیل های شما را بهینه سازی می کند. با بررسی گزارشات، ارسال ها نخست به کاربرانی که تعامل بیشتری دارند ارسال می شود. این کار باعث افزایش اعتبار ارسال شما می شود. این یعنی افزایش ارسال به اینباکس و در نهایت افزایش تعداد ایمیل های کلیک شده و باز شده.

افزایش اعتبار (Reputation) ارسال، باعث افزایش سرعت ارسال ایمیل ها و احتمال رسیدن آن ها به اینباکس مشترکین جدید می شود.

این ابزار به مرور زمان و بررسی همه لیست ایمیل شما، باعث می شود کیفیت تحویل ایمیل ها بهتر و بهتر شود. 

 

ابزار ساخت سگمنت

این ابزار به شما این امکان را میدهد که از لیست ایمیل های خود، لیست ایمیل های جدیدی با معیار های مورد نظر خود بسازید. به این ترتیب می توانید روی مشترکین خود تمرکز بیشتری داشته باشید. مثلا از مشترکینی که تعامل کمتری با ایمیل های شما برقرار می کنند یک لیست ایمیل بسازید و پیشنهاد های ویژه ای برایشان ارسال کنید.

 

سنجیدن موضوع (Subject) و محتوا

شما می توانید از طراحی ها و عنوان های متفاوتی در کمپین های ایمیل خود استفاده کنید (A/B تست). می توانید چندین نسخه از یک خبرنامه ایجاد کنید با طراحی، عنوان و محتوای متفاوت. سپس با ارسال کمپین ایمیل به آن ها مقایسه کنید که تعامل مشترکین با کدام یک از آنها بیشتر از سایرین بوده است. برای مثال ممکن است محل قرار دادن دکمه یا لینک در خبرنامه، باعث تفاوت بسیاری در نرخ کلیک شود.

 

جزئیات گزارشات ایمیل های ارسال شده

ابزار پیگیری گزارشات میلزیلا به شما امکان میدهد تا جزئیات گزارش ایمیل های ارسال شده به هر مشترک را نگهداری و در هر زمان مشاهده کنید. تعداد ایمیل های باز شده، تعداد ایمیل های کلیک شده، آخرین ایمیل باز شده، آخرین کلیک انجام شده و… توسط هر مشترک، جداگانه قابل مشاهده است. این اطلاعات به شما امکان می دهد تا مشترکین را با معیار های بسیار دقیق از یک دیگر تفکیک کرده و بازدهی کمپین های ایمیلی خود را بیشتر و بیشتر کنید.

 

ابزار قدرتمند ارسال ایمیل اتوماتیک

ایمیل های اتوماتیک برای ایجاد تعامل مناسب با مشترکین بسیار تاثیر گذار هستند. ایمیل های اتوماتیک کار شما را برای حفظ علاقه مندی مشترکین کاهش می دهد. مثل ایمیل های خوش آمد گویی به اشتراک خبرنامه یا ارسال اتوماتیک ایمیل به مشترکینی که ایمیل قبل را باز کرده یا روی آن کلیک کرده اند، از قابلیت های ابزار ارسال اتوماتیک میلزیلا است.

لینکداین
واتساپ
ایمیل
تلگرام
پرینت
فیسبوک
عناوین آموزشی: