آشنایی و آموزش درباره وضعیت های حساب کاربری میلزیلا در ایمیل مارکتینگ

برای جلوگیری از غیرفعال شدن خدمات، وضعیت حساب کاربری خود در میلزیلا را “Active” نگه دارید.

 

Active

حساب کاربری Active امکان اضافه کردن لیست ایمیل، خرید اعتبار، و ارسال ایمیل را دارد ( تا زمانی که به صورت صحیح راه اندازی و یک دامنه در آن تایید شده باشد). حساب کاربری فعال میلزیلا هیچ محدودیتی در امکانات ندارد.

 

Under Review

پنل ایمیل مارکتینگ میلزیلا یک سیستم یکپارچه است که ارسال های ایمیل را بدون وقفه به کمک ربات ها و کارکنان ارزیابی می کند. همانطور که می دانید ایمیل یکی از راه هایی است که افراد سودجو از طریق آن به رایانه ها و دریافت کنندگان ایمیل آسیب هایی وارد می کنند. میلزیلا موظف است دریافت کنندگان ایمیل را در برابر خطر های احتمالی محافظت کند.

وضعیت “Under Review” به این معنی است که حساب کاربری شما به دلایل مختلف تحت بررسی است. در این حالت شما امکان شارژ مجدد حساب کاربری خود را ندارید و ایمیل های ارسالی تحویل داده نمی شوند اما همچنان می توانید ایمیل ارسال کنید. در این حالت، قبل و در طول ارسال های بعدی آدرس های ایمیل به دقت بررسی خواهند شد و مجدد به صف ارسال باز خواهند گشت. حساب های تحت بررسی می توانند دوباره به حالت Active باز گردند.

هنگامی که حساب کاربری به وضعیت “Under review” تغییر می کند یک ایمیل شامل دلایل تغییر وضعیت و در مواردی یک یادداشت شخصی به آدرس ایمیل صاحب حساب ارسال می شود. با رعایت نکات موجود در این ایمیل حساب شما مجددا فعال خواهد شد.

 

Disabled

زمانی که حساب کاربری شما به حالت “Disabled” تغییر می کند همه دسترسی های شما قطع می شود و ارسال های در حال انجام متوقف می شوند. در این حالت برای اطلاعات بیشتر باید با کارشناسان میلزیلا تماس بگیرید. دلیل غیرفعال شدن حساب، قطعا خطر امنیتی فعالیت شما و نقض قوانین ایمیل مارکتینگ توسط شما  است.

جدیدترین آموزش ها
برچسب های ایمیل مارکتینگ:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)
Share on linkedin
لینکداین
Share on whatsapp
واتزآپ
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت