پنل ایمیل مارکتینگ  »  ابزار  »  صفحات فرود

ساخت صفحه فرود

ابزار طراحی و ساخت صفحه فرود برای ایمیل مارکتینگ

برای دستیابی به بهترین نتایج در ایمیل مارکتینگ و سایر تبلیغات اینترنتی، ساخت صفحه فرود بسیار مهم است. یک صفحه فرود شامل یک طراحی انحصاری و مرتبط با کمپین تبلیغاتی حاضر شماست. هدفمند و متمرکز بودن تبلیغات در این صفحات به شما تحلیلی درست از آمار و رفتار های مخاطبان می دهد.

صفحه فرود با تمرکز روی موضوع مورد نظر، بازدیدکنندگان را به سوی هدف کمپین سوق داده و نرخ بازدهی شما را تا حد زیادی افزایش می دهد. صفحه فرود، با افزایش قدرت شما در آنالیز کمپین های تبلیغاتی، این امکان را فراهم میکند تا بهترین تصمیمات را برای بهبود نتایج اتخاذ کنید. 

ارسال ایمیل با نام دامنه
Plus laptop device
ساخت صفحه فرود
play_btn_04.png
  • ساخت صفحه
  • ابزار مدرن طراحی
  • طراحی واکنشگرا
  • قالب های آماده
  • فرم در صفحات
  • انتشار آنلاین

ساخت صفحه

همه لینک های ارسال شده در ایمیل ها و تعداد کلیک های انجام شده روی هر یک از آن ها به راحتی قابل مشاهده است.

ابزار طراحی

بدون نیاز به تخصص در طراحی وب، به صورت کاملا Drag & Drop عکس، متن و... را اضافه کنید و به سادگی صفحات فرود جذاب طراحی کنید.

طراحی واکنشگرا

با توجه به باز شدن ۲۵ ٪ از ایمیل ها روی تلفن های موبایل، واکنشگرا بودن صفحه فرود برای دستیابی به بهترین نتیجه مهم است. با طراحی صفحه فرود واکنشگرا نرخ بازدهی ایمیل مارکتینگ خود را افرایش دهید.

قالب آماده

با ویرایش قالب های آماده، کافیست اطلاعات خود را جایگذاری کنید. متن ها، عکس ها و... خود را با چند کلیک وارد صفحات از پیش طراحی شده کنید و سرعت کار خود را افزایش دهید.

فرم در صفحات

فرم های طراحی شده خود را به صفحه فرود خود اضافه کنید و با دریافت اطلاعت بیشتر از بازدیدکنندگان، بازاریابی خود را هدفمند انجام دهید. بهترین راه دریافت اطلاعات در صفحه فرود، قرار دادن فرم است.

انتشار آنلاین

پس از اتمام طراحی، صفحه فرود شما آنلاین و قابل اشتراک است! پس از ساخت صفحه فرود، آن را روی سایت خود منتشر کنید و یا لینک آن را دریافت و دانلود کنید.

ابزار های رایگان طراحی صفحه فرود

سایت های زیادی وجود دارند که به شما اجازه می دهند بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یک سایت و یا یک صفحه فرود طراحی کنید. لینک های روبرو جزو بهترین سایت هایی هستند که می توانید به صورت رایگان در آن ها عضو شوید و صفحه فرود خود را طراحی کنید. اگر به هر دلیلی مایل به ساخت صفحه فرود با ابزار میلزیلا نیستید می توانید در یکی از این سایت ها عضو شوید و شروع به ساخت صفحه فرود خود کنید.

سوالات متداول درباره صفحات فرود

بله ابزار طراحی صفحه فرود کاملا رایگان در اختیار شما است.
می توانید به تعداد نامحدود صفحه فرود طراحی کنید. هیچ محدودیتی در تعداد صفحه فرود وجود ندارد.
خیر. به راحتی و با ابزاری ساده میتوانید صفحه فرود دلخواه خود را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی طراحی کنید.
بله. طراحی صفحه فرود به افزایش بازدهی تبلیغات شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.
همیشه وقتی صحبت از تبلیغات اینترنتی می شود باید محصول یا خدمات خود را در یک صفحه فرود به خوبی معرفی کنید تا بتوانید تبلیغات خود را آغار کنید.
مشاهده سایر امکانات و ابزار پنل ایمیل: