آنالیز ارسال ایمیل به اینباکس قبل از ارسال

تست اینباکس

تست اینباکس ایمیل

تست اینباکس ایمیل، برای اطمینان از تحویل موفق ایمیل به اینباکس. شما میتوانید به راحتی ایمیل های خود را قبل از ارسال از جنبه های مختلف بررسی کنید. ابزار های مختلفی برای این کار وجود دارند که در ادامه بهترین و پرکاربرد ترین ابزار در این زمینه را بررسی خواهیم کرد.

اهمیت تست اینباکس ایمیل

چرا باید قبل از ارسال، ایمیل خود را برای رسیدن به اینباکس تست کنیم؟

تاریخچه تمامی ارسال ها در ربات های ایمیلی باقی می مانند. به زبان ساده، اینترنت به میانگین کیفیت ارسال های شما یک امتیاز اختصاص میدهد.

بالا رفتن این امتیاز باعث رسیدن ایمیل های شما به اینباکس و پایین آمدن بیش از حد آن باعث اسپم شدن شما می شود. پس تمامی ارسال های شما مهم است و باید قبل از ارسال، تست اینباکس ایمیل را انجام دهید. با این کار کیفیت ایمیل خود را برای رسیدن به اینباکس قبل از ارسال بررسی کنید.

START EMAIL TEST NOW

سایت mail tester از بهترین و معتبرترین ابزارهای تست اینباکس ایمیل است که از جنبه های مختلف ایمیل شما را بررسی می کند. به راحتی میتوانید با مشاهده نتایج بررسی این سایت، ایمیل های خود را اصلاح کرده و از ارسال به اینباکس و رسیدن ایمیل ها به مخاطبان خود مطمئن شوید.

وارد سایت mail-tester.com شوید
خبرنامه خود را به آدرس نوشته شده در این سایت ایمیل کنید.
سپس روی گزینه check your score کلیک کنید. 
امتیاز خود را مشاهده و بر اساس موارد زیر بهبود ببخشید.

امتیاز و نمره ارسال ایمیل

این سایت بعد از بررسی ایمیل شما، ابتدا نمره ایمیل شما را با توجه به آیتم های مختلف محاسبه و نمایش می دهد. امتیاز کامل ۱۰ است و هرچه امتیاز شما بیشتر باشد احتمال رسیدن به اینباکس بیشتر خواهد بود.

نتیجه گزارشات تست ایمیل

میل تستر ایمیل شما را به دقت بررسی کرده و کلیه نتایج را در شش بخش اصلی نمایش میدهد. اگر ایمیل شما به هر دلیلی مشکل داشته باشد، با بررسی این نتایج و رفع ایراد ها ایمیل خود را به اینباکس ارسال کنید.

ابزار بررسی محتوای ایمیل

از عوامل موثر در رسیدن ایمیل به اینباکس، محتوا و درواقع کد HTML ایمیل شما است. استاندارد بودن قالب ایمیل و بهینه بودن برای نمایش در دستگاه های مختلف باعث بهبود فرآیند تحویل ایمیل به اینباکس و جلوگیری از اسپم شدن ایمیل های شما می شود. یکی از ابزار هایی که به خوبی کد Html ایمیل شما را آنالیز می کند htmlemailcheck.com است. با کپی و جایگذاری کد HTML ایمیل خود در ابزار این سایت، به راحتی ایمیل خود را بررسی کنید.

email html check

ابزار بررسی اعتبار فرستنده

اعتبار ارسال یا “Reputation” درواقع نمره نشان دهنده کیفیت تاریخچه ارسال های شما است و تاثیر مستقیم روی رسیدن ایمیل ها به اینباکس دارد. این نمره در حساب کاربری شما قابل مشاهده است. اما برای مشاهده جزئیات دقیق اعتبار ارسال در سایت senderscore.org عضو شوید و با وارد کردن آدرس دامنه یا آی پی، اعتبار ارسال خود را مشاهده کنید.

Email Send Score

ابزار آنالیز اعتبار ارسال

به کمک ابزار رایگان آنالیز میلزیلا به راحتی عوامل کاهش و افزایش اعتبار ارسال خود را بررسی کرده و بهبود ببخشید. این ابزار به شما کمک میکند تا همیشه بعد از هر کمپین در جریان تغییرات اعتبار ارسال باشید و ایمیل های خود را به اینباکس مشترکین ارسال کنید.

سوالات متداول

با تست اینباکس در واقع وضعیت تحویل ایمیل خود را قبل از ارسال بررسی خواهید کرد. با این تست خواهید فهمید که امکان رسیدن ایمیل شما به اینباکس چه میزان است.

زیرا تاریخچه تمامی ارسال های شما در ربات های ایمیلی ثبت می شود و برای جلوگیری از کاهش اعتبار ارسال باید ایمیل های خود را قبل از ارسال تست کنید.

یکی از معتبر ترین سایت های تست اینباکس ایمیل،  mail-tester.com است که ایمیل شما را از جنبه های مختلفی بررسی میکند.

یکی از بهترین ابزار های بررسی محتوای ایمیل سایت htmlemailcheck.com است که درواقع کد HTML ایمیل شما را بررسی می کند.

یکی از بهترین ابزار های مشاهده اعتبار ارسال سایت senderscore.org است. با وارد کردن آدرس دامنه یا آی پی در این سایت، اعتبار ارسال خود را مشاهده کنید.

بله، استفاده از تمامی سایت های ذکر شده در این صفحه کاملا رایگان است.

۳۵۰
۲۸۰ هزار تومان / مالکیت دایمی
  • بهمراه ۵۰۰۰ شارژ ارسال هدیه
۲۰ ٪ تخفیف

خرید پنل ایمیل