معرفی میلزیلا

پلتفرم برتر خدمات جامع ایمیل مارکتینگ ایرانی

به بزرگترین مجموعه خدمات ایمیلی ایران خوش آمدید.

میلزیلا با هدف توسعه زیرساخت و عملکرد بهینه خدمات پست الکترونیک انبوه و بازاریابی دیجیتال در حوزه ایمیل مارکتینگ با همکاری برترین شرکای کلاس جهانی تلاش می کند تا نیازهای مرتبط با این بخش از فناوری و تجارت را برای کسب و کارها تسهیل نماید.

شرکت ایمیل مارکتینگ

با توجه به اینکه بازاریابی ایمیلی از پربازده ترین روش های تبلیغات اینترنتی به شمار می رود، پیاده سازی صحیح آن کمک بسیار زیادی به گسترش مخاطبان و مشتریان یک کسب و کار و نیز کاهش هزینه های تبلیغات خواهد کرد.

سرویس رسان برتر ایرانی در حوزه تبلیغات دیجیتال

میلزیلا

میلزیلا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ در زمینه ارائه خدمات بازاریابی ایمیلی آغار کرد. اهمیت بسیار بالای ارسال ایمیل در کسب و کار های اینترنتی و مشکلات فراوان کسب و کار های ایرانی در پیاده سازی صحیح سیستم های ایمیلی، میلزیلا را بر آن داشت تا با فرآهم آوردن ابزار و منابع آموزشی مناسب،  تلاش کند تا تمامی نیاز های یک کسب و کار را در این زمینه فراهم آورد. 

استفاده از روش های مدرن بازاریابی ایمیلی و اجرای اتوماسیون ایمیل، به میزان قابل توجهی باعث صرفه جویی در زمان برای برقراری ارتباط با مشترکین و پیگیری آن ها می شود.

مجموعه میلزیلا در همکاری با خدمات رسان جهانی الستیک ایمیل بصورت رسمی در مدت ۷ سال گذشته مجموعه ای از سرویس های متنوع ایمیل مارکتینگ را به کسب و کارهای برتر ایرانی و افراد فعال در زمینه فناوری اطلاعات و بازاریابی ارایه نموده است. 

به دلیل عدم آگاهی بسیاری از کسب و کار های اینترنتی نسبت به مزایای بیشمار بازاریابی ایمیلی و نیز عدم کسب نتایج مناسب به دلیل پیاده سازی نادرست مراحل ایمیل مارکتینک، این ابزار مهم در اکثر مواقع مورد توجه کسب و کار ها قرار نمی گیرد.

امید داریم تا همواره با فراهم آوردن مدرن ترین سیستم های ارسال ایمیل با کیفیتی جهانی و نیز تولید منابع تخصصی آموزشی، کسب و کار های ایرانی را در راستای پیشرفت و دستیابی به بهترین نتایج یاری کنیم.

1. startup 1 1

یک دهه خدمات رسانی موفق به برندهای برتر تجاری و مدیران ایرانی

خدمات ایمیل به هزاران کسب کار حقوقی و حقیقی در ایران و جهان بهمراه اعتماد و رضایت مندی مشتریان افتخار ماست.

لوگوی مشتریان ایمیل مارکتینگ میلزیلا
مرکز خدمات ایمیل مارکتینگ ایرانی میلزیلا

انتخاب بهترین شرکت ایمیل مارکتینگ

در بین چندین شرکت ایمیل مارکتینگ ایرانی که در سال های اخیر اقدام به خدمات رسانی کرده اند، میلزیلا تنها مجموعه ای بوده که هیچگاه ارائه خدمات خود را متوقف نکرده و همواره درحال توسعه خدمات بازاریابی ایمیلی بوده است. تیم ما برای توسعه و بهبود پلتفرم خود همواره پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان خواهد بود. برای بهبود کیفیت خدمات رسانی، اگر امکانات کاربردی یا نقطه نظری درباره میلزیلا دارید لطفا از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.