برای کمپین های تبلیغاتی خود صفحات فرود زیبا و جذاب طراحی کنید

ساخت صفحات فرود

صفحه فرود شامل یک طراحی انحصاری و مرتبط با کمپین تبلیغاتی حاضر شماست. هدفمند و متمرکز بودن تبلیغ در این صفحات به شما تحلیلی درست از آمار و رفتار مخاطبان می بخشد.

برای دستیابی به بهترین نتایج در ایمیل مارکتینگ و سایر تبلیغات اینترنتی، ساخت صفحه فرود بسیار مهم است. صفحه فرود با تمرکز روی موضوع مورد نظر، بازدیدکنندگان را به سوی هدف کمپین سوق داده و نرخ بازدهی شما را تا حد زیادی افزایش می دهد. صفحه فرود، با افزایش قدرت شما در آنالیز کمپین های تبلیغاتی، این امکان را فراهم میکند تا بهترین تصمیمات را برای بهبود نتایج اتخاذ کنید. 

ساخت صفحه

همه لینک های ارسال شده در ایمیل ها و تعداد کلیک های انجام شده روی هر یک از آن ها به راحتی قابل مشاهده است.

طراحی واکنشگرا

با توجه به باز شدن ۲۵ ٪ از ایمیل ها روی تلفن های موبایل، واکنشگرا بودن صفحه فرود برای دستیابی به بهترین نتیجه مهم است. با طراحی صفحه فرود واکنشگرا نرخ بازدهی ایمیل مارکتینگ خود را افرایش دهید.

فرم در صفحات

فرم های طراحی شده خود را به صفحه فرود خود اضافه کنید و با دریافت اطلاعت بیشتر از بازدیدکنندگان، بازاریابی خود را هدفمند انجام دهید. بهترین راه دریافت اطلاعات در صفحه فرود، قرار دادن فرم است.

ابزار طراحی

بدون نیاز به تخصص در طراحی وب، به صورت کاملا Drag & Drop عکس، متن و... را اضافه کنید و به سادگی صفحات فرود جذاب طراحی کنید.

قالب آماده

با ویرایش قالب های آماده، کافیست اطلاعات خود را جایگذاری کنید. متن ها، عکس ها و... خود را با چند کلیک وارد صفحات از پیش طراحی شده کنید و سرعت کار خود را افزایش دهید.

انتشار آنلاین

پس از اتمام طراحی، صفحه فرود شما آنلاین و قابل اشتراک است! پس از ساخت صفحه فرود، آن را روی سایت خود منتشر کنید و یا لینک آن را دریافت و دانلود کنید.

سوالات متداول درباره صفحات فرود

بله، ابزار طراحی صفحه فرود میلزیلا از زبان فارسی و راستچین کاملا پشتیبانی میکند.

خیر، به کمک ابزار ساخت صفحه فرود میلزیلا می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و به صورت Drag & Drop صفحه فرود خود را طراحی کنید.

بله، به راحتی میتوانید فرم های ساخته شده به کمک ابزار فرم ساز میلزیلا را در صفحات فرود خود درج کنید.

بله، صفحات فرود طراحی شده توسط ابزار میلزیلا برای نمایش در دستگاه های مختلف کاملا واکنشگرا و استاندارد هستند.

میتوانید به راحتی کد HTML صفحه فرود طراحی شده را دانلود و در سایت خود قرار دهید. همچنین یک لینک اختصاصی برای صفحه فرود ساخته شده در نظر گرفته می شود.