ابزار مدیریت لیست ایمیل مشترکین

لیست ایمیل

مشترکین خود را در لیست های ایمیلی مختلف آپلود و مدیریت کنید. ایمیل ها را بر اساس فعالیت ا فیلتر کرده و سگمنت های بازاریابی بسازید.

مدیریت مشترکین ایمیل از بخش های مهم و تاثیر گذار ایمیل مارکتینگ است. دسته بندی مشترکین بر اساس پارامتر های خاص، میتواند نرخ بازدهی بازاریابی ایمیلی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

ابزار مدیریت مشترکین ایمیل کمک میکند تا با تفکیک لیست ایمیل و گروهبندی دقیق، کمپین های ایمیلی هدفمند تری برای مشترکین خود ارسال کنید.

مدیریت لیست مشترکین ایمیل مارکتینگ
Manage Contacts
مدیریت لیست ایمیل مشترکین

مشترکین ایمیلی را مدیریت کنید

لیست های ایمیل مشترکین خود را آپلود و با ابزار مدیریت بهینه سازی نمایید.

mailzila presentation kit

ساخت و آپلود لیست

لیست ایمیل های مشتریان خود را در قالب فایل اکسل و یا متن ساده در پنل ایمیل آپلود کنید.
اگر چندین لیست از ایمیل ها دارید می توانید برای هر یک لیست مجزا درست کنید و ایمیل ها را در لیست آپلود کنید.

سگمنت ایمیل

سگمنت (Segment) ها گروه های ایمیلی هستند که با توجه به آیتم های خاص از لیست ایمیل اصلی تفکیک می شوند. با ابزار سگمنت، لیست های ایمیل خود را به بهترین شکل تفکیک و گروه بندی کنید.
تفکیک بر اساس وضعیت ها . تفکیک بر اساس زمان ها و فعالیت ها . تفکیک بر اساس چندین شرط . تفکیک بر اساس فیلدهای مشترک . تفکیک بر اساس آخرین عملکرد

تقسیم بندی لیست

این ابزار لیست مورد نظر شما را به چند لیست کوچک تر تقسیم میکند. با انتخاب تعداد لیست های جدید، ایمیل ها به طور مساوی در این لیست ها تقسیم می شوند.

فیلدهای اختصاصی

اگر علاقه دارید تا در ایمیل های خود مشخصات کاربران را درج کنید مانند نام، نام شرکت و یا هرگونه مشخصات دیگر تنها کافیست تا فیلد های اختصاصی خود را از پیش در پنل بسازید و بر اساس آن فایل اکسل ایمیل های خود را تنظیم کرده و آپلود کنید.

حذف ایمیل نامعتبر

بعد از ارسال هر کمپین لازم است آدرس ایمیل های نامعتبر و یا کسانی که مایل به دریافت ایمیل نیستند را از لیست خود حذف کنید. برای این کار میتوانید وارد لیست خود شوید و با فیلتر کردن مشترکین براساس وضعیت، ایمیل های نامعتبر را از لیست خود حذف کنید.
ایمیل های نامعتبر . ایمیل هایی که لغو اشتراک کرده اند، ایمیل هایی که شما را اسپم کرده اند، ایمیل بدون سابقه فعالیت

حذف ایمیل غیرفعال

بدون شک حذف مشترکینی که بعد از دریافت چندین ایمیل هیچ یک از آنها را باز نکرده اند، نرخ کلی بازدهی شما را افزایش خواهد داد. ابزار "Contact pruning" به شکل خودکار این کار را برای شما انجام میدهد.

چگونه مشترکین لیست خود را آپلود و مدیریت کنیم؟

مطالعه راهنمای نحوه کار با ابزار مدیریت مخاطبین خبرنامه و لیستهای ایمیلی

mailzila presentation kit

سوالات متداول درباره لیست ایمیل

بله به راحتی میتوانید لیست ایمیل های خود را به صورت انبوه توسط فایل اکسل آپلود کنید.

بله این امکان وجود دارد که مشخصات افراد مانند نام، نام خانوادگی و… را به صورت فیلد اختصاصی در پنل ثبت کنید.

بله به کمک ابزار مدیریت مشترکین ایمیل میتوانید به تعداد نامحدود لیست ایمیل بسازید و لیست های مختلف خود را از یکدیگر جدا کنید.

بله به کمک ابزار مدیریت مشترکین ایمیل میتوانید لیست ایمیل خود را به بهترین شکل از یکدیگر تفکیک کنید. برای مثال می توانید لیستی از افرادی بسازید که با ایمیل های شما تعامل برقرار کرده اند.

بله، بعد از هر ارسال می توانید ایمیل های نامعتبر را به صورت گروهی از لیست اصلی خود حذف کنید.