به کمک ابزار طراحی خبرنامه، ایمیل های زیبا و استاندارد طراحی کنید

با چند کلیک و به آسانی خبرنامه های مختلف ایمیلی خود را به رایگان طراحی و ذخیره کنید. این ابزار آنلاین قدرتمند و حرفه ای برای طراحی خبرنامه های ایمیلی با استاندارد نمایش موبایل (واکنشگرا) و امکانات جدید بصورت کاملا رایگان  و بدون نیاز به برنامه نویسی در اختیار شماست.

خبرنامه های حرفه ای و استاندارد با ابزار مدرن میلزیلا طراحی کنید.

امکانات و ابزار طراحی خبرنامه

mailzila services 15

قالب ایمیل

برای سهولت در طراحی ایمیل و صرفه جویی در زمان میتوانید از قالب های آماده ایمیل استفاده و آن ها را به راحتی ویرایش کنید. این قالب ها در صفحه Template و زبانه Gallery در دسترس هستند.

چیدمان ایمیل

با استفاده از ابزار طراحی برای اضافه کردن عکس، متن، دکمه، شبکه اجتماعی و... کافی است روی ابزارک مربوط کلیک کرده و به داخل صفحه بکشید (Drag & Drop) سپس بلوک ها را در کنار یکدیگر چیدمان کنید.

طراحی ایمیل

طرح بندی کلی ایمیل مانند فواصل، اندازه، لاین ها، حاشیه ها، و... را در زبانه Design تنظیم کنید و رنگ های دلخواه برند خود را در طراحی خبرنامه سفارشی سازی کنید.

سفارشی سازی

در زبانه استایل، رنگ و فونت متن ها، تیتر ها، لینک ها و دکمه ها قابل ویرایش است. همچنین از قسمت Text direction میتوانید ایمیل خود را راست چین یا چپ چین کنید.

ارسال تست

پس از پایان طراحی از خبرنامه خود با ارسال تست مطمن شوید که همه چیز مرتب است، قبل از ارسال نسخه آزمایشی باید تنظیمات فرستنده ایمیل را تکمیل کنید تا خبرنامه شما با موفقیت ارسال شود.

درج تگ شخصی

هنگام طراحی خبرنامه میتوانید با کلیک روی آیکن مشخص شده در تصویر زیر اطلاعات مربوط به هر مشترک را به آسانی فراخوانی کنید. مانند نام، نام خانوادگی، نام شرکت و ....

با این ابزار به رایگان ایمیل طراحی کنید.

سایت های زیادی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند تا ایمیل های خود را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی طراحی کنید. لینک های روبرو از بهترین ابزار های رایگان در این زمینه هستند.

سوالات متداول درباره طراحی خبرنامه

بله، ابزار طراحی خبرنامه کاملا از زبان فارسی و راستچین پشتیبانی میکند.

بله، ایمیل های طراحی شده با ابزار میلزیلا کاملا واکنشگرا هستند و در همه دستگاه ها به صورت استاندارد نمایش داده می شود.

خیر، با ابزار طراحی خبرنامه میلزیلا میتوانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و به صورت Drag & Drop ایمیل های خود را طراحی کنید.

بله امکان طراحی ایمیل با استفاده از ویرایشگر HTML وجود دارد. همچنین میتوانید کد HTML ایمیل های طراحی شده را مشاهده و کپی کنید.

بله،‌ با ابزار طراحی ایمیل میلزیلا راحتی می توانید مشخصات مشترکین مانند نام و نام خانوادگی را به صورت خودکار در ایمیل های ارسالی خود درج کنید.

کمپین ایران همدل

دریافت تخفیف ۲۰٪ برای خرید پنل ایمیل