ابزار طراحی خبرنامه و ویرایش ایمیل

طراحی ایمیل

طراحی ایمیل های زیبا و استاندارد با ویراشگر مدرن

با چند کلیک و به آسانی خبرنامه های مختلف ایمیلی خود را به رایگان طراحی و ذخیره کنید. این ابزار آنلاین قدرتمند و حرفه ای برای طراحی خبرنامه های ایمیلی با استاندارد نمایش موبایل (واکنشگرا) و امکانات جدید بصورت کاملا رایگان  و بدون نیاز به برنامه نویسی در اختیار شماست.

طراحی ایمیل و ساخت خبرنامه
ابزار طراحی ایمیل و ساخت قالب خبرنامه

طراحی آسان خبرنامه با ویرایشگر

یک خبرنامه با استفاده از قالب و یا ابزار مدرن طراحی بسازید.

ابزار رایگان ویرایشگر طراحی ایمیل

ویرایشگر رایگان طراحی ایمیل

نسخه جدید ( بروزرسانی در آبان ۱۴۰۲ )

قالب ایمیل

برای سهولت در طراحی ایمیل و صرفه جویی در زمان میتوانید از قالب های آماده ایمیل استفاده و آن ها را به راحتی ویرایش کنید. این قالب ها در صفحه Template و زبانه Gallery در دسترس هستند.

طراحی ایمیل

طرح بندی کلی ایمیل مانند فواصل، اندازه، لاین ها، حاشیه ها، و... را در زبانه Design تنظیم کنید و رنگ های دلخواه برند خود را در طراحی خبرنامه سفارشی سازی کنید.

ارسال تست

پس از پایان طراحی از خبرنامه خود با ارسال تست مطمن شوید که همه چیز مرتب است، قبل از ارسال نسخه آزمایشی باید تنظیمات فرستنده ایمیل را تکمیل کنید تا خبرنامه شما با موفقیت ارسال شود.

چیدمان ایمیل

با استفاده از ابزار طراحی برای اضافه کردن عکس، متن، دکمه، شبکه اجتماعی و... کافی است روی ابزارک مربوط کلیک کرده و به داخل صفحه بکشید (Drag & Drop) سپس بلوک ها را در کنار یکدیگر چیدمان کنید.

سفارشی سازی

در زبانه استایل، رنگ و فونت متن ها، تیتر ها، لینک ها و دکمه ها قابل ویرایش است. همچنین از قسمت Text direction میتوانید ایمیل خود را راست چین یا چپ چین کنید.

درج تگ شخصی

هنگام طراحی خبرنامه میتوانید با کلیک روی آیکن مشخص شده در تصویر زیر اطلاعات مربوط به هر مشترک را به آسانی فراخوانی کنید. مانند نام، نام خانوادگی، نام شرکت و ....

آشنایی با ابزار و بخش های ویرایشگر ایمیل

مطالعه راهنمای نحوه طراحی ایمیل و بررسی نکات مهم برای ساخت خبرنامه

mailzila presentation kit
کلیپ نسخه جدید ویرایشگر طراحی ایمیل به زودی آپدیت می گردد.

سوالات متداول درباره طراحی خبرنامه

بله، ابزار طراحی خبرنامه کاملا از زبان فارسی و راستچین پشتیبانی میکند.

بله، ایمیل های طراحی شده با ابزار میلزیلا کاملا واکنشگرا هستند و در همه دستگاه ها به صورت استاندارد نمایش داده می شود.

خیر، با ابزار طراحی خبرنامه میلزیلا میتوانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و به صورت Drag & Drop ایمیل های خود را طراحی کنید.

بله امکان طراحی ایمیل با استفاده از ویرایشگر HTML وجود دارد. همچنین میتوانید کد HTML ایمیل های طراحی شده را مشاهده و کپی کنید.

بله،‌ با ابزار طراحی ایمیل میلزیلا راحتی می توانید مشخصات مشترکین مانند نام و نام خانوادگی را به صورت خودکار در ایمیل های ارسالی خود درج کنید.