سوال و جواب ها درباره میلزیلا

سوالات سفارش خدمات

 • چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

  از طریق فرم ثبت سفارش، یکی از پنل را یا ابزار را انتخاب کرده و سفارش خود را پرداخت کنید. اطلاعات دسترسی به پنل پس از فعالسازی برای شما ایمیل خواهد شد.

 • هزینه به چه شکل محاسبه می شود؟

  سفارش کلیه پنل و ابزار ها بصورت یک مرتبه می باشد و پس از آن شما تنها لازم است که حساب خود برای ارسال ایمیل های بیشتر، شارژ نمایید.
  مانند پنل های پیامکی شما می بایست به تعداد ارسال های خود شارژ در حساب خود داشته باشید.
  شارژ اعتباری شما برای همیشه قابل استفاده می باشد و تاریخ انقضا نخواهد داشت.

 • تعرفه ارسال هر ایمیل چقدر است؟

  هزینه ارسال هر ایمیل ۲۰ تومان می باشد. شما می توانید به میزان دلخواه برای ارسال های بیشتر خود شارژ اضافه نمایید.

 • آیا نیاز به تمدید اشتراک پنل ایمیل دارم؟

  خیر، در میلزیلا شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای برای تمدید اشتراک پنل و یا ابزار خریداری شده ندارید و سرویس شما بصورت دایمی می باشد.

 • پنل ایمیل من تا چه زمان فعال می ماند؟

  پنل ایمیل شما برای همیشه در دسترس خواهد بود، تنها لازم است تا در هر سال حداقل یکبار وارد پنل خود شوید تا حساب شما فعال بماند. ورود حداقل یکبار در هر ۱۲ ماه به برای فعال ماندن حساب لازم است.

 • آیا امکان عودت وجه وجود دارد؟

  بله، تا ۷ روز شما می توانید درخواست عودت وجه سرویس خریداری شده خود را به میلزیلا اطلاع دهید. این درخواست تنها درصورت مشکلی فنی و کاربری از سمت میلزیلا، تایید خواهد شد.

 • آیا امکان صدور فاکتور رسمی وجود دارد؟

  بله، پس از پرداخت هزینه می توانید از طریق حساب کاربری بخش صدور فاکتور رسمی، درخواست خود را مطابق با سفارش ثبت شده و اطلاعات صحیح تجاری خود تکمیل و ارسال نمایید. درخواست شما پس از انجام توسط واحد مالی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 • کدام روش های پرداخت پذیرفته می شود؟

  شما می توانید بصورت اینترنتی و از طریق درگاه بانکی سفارش خود را پرداخت کنید. همچنین امکان پرداخت به حساب بانکی توسط گزینه کارت به کارت و یا انتقال به شبای بانکی وجود دارد. علاقمندان برای پرداخت با رمز ارز های معتبر می توانند درخواست خود را پس از ثبت به بخش فروش برای هماهنگی بیشتر اعلام کنند.

سوالات انتخاب خدمات

 • پنل ایمیل مارکتینگ چیست؟

  پنل ایمیل یک نرم افزار آنلاین برای طراحی و ارسال خبرنامه بصورت گروهی می باشد که امکان آپلود و مدیریت مشترکین، مشاهده گزارشات کمپین های ارسالی و تنظیمات بیشتر بازاریابی را در اختیار شما قرار می دهد. با کمک این ابزار می توانید با نصب افزونه و یا ساخت و انتشار فرم اشتراک، ایمیل های خود را متصل کنید.

 • تفاوت پنل رایگان و پیشرفته چیست؟

  در پنل رایگان شما به کلیه ابزار ایمیل مارکتینگ دسترسی دایمی خواهید داشت و در پنل پیشرفته ابزار بازاریابی بیشتری به امکانات پنل شما اضافه خواهد شد.
  در پنل رایگان لازم است تا ابتدا شارژ اولیه ارسال تهیه کنید اما در پنل پیشرفته شارژ اولیه بصورت رایگان به حساب شما اضافه خواهد شد.

 • چه ابزاری در پنل پیشرفته وجود دارد؟

  در پنل پیشرفته شما به ابزار حرفه ای بازاریابی دسترسی خواهید داشت که به شما اجازه می دهند لیست های مختلف بسازید، ارسال های خود را زمانبندی کنید، تست AB بازاریابی بسازید، سگمنت و فیلتر های بازاریابی تعریف کنید و مشترکین خود را با مشخصات مختلف آپلود و ایمیل ها را بصورت شخصی سازی شده ارسال نمایید. آشنایی با امکانات پیشرفته 

 • آیا به سرویس SMTP و API نیاز دارم؟

  این دو سرویس بصورت ایمیل سرور تنها برای مجموعه ها و افرادی مناسب است که قصد اتصال برنامه ها، سرور و یا کدهای برنامه نویسی خود را به پنل ایمیل برای انجام ارسال های ایمیلی خود دارند.
  اگر هدف شما طراحی و ارسال خبرنامه برای مشترکین لیست خود می باشد نیازی به تهیه ابزار ایمیل سرور نخواهید داشت و پنل ایمیل کلیه نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

 • ایمیل سرور برای چه منظور استفاده می شود؟

  بعنوان مثال برای اتصال به سرور برای رفع محدودیت ارسال روزانه، برای رفع اسپم در ایمیل ها، برای اتصال CRM و ارسال ایمیل به مشترکین داخلی، برای اتصال انواع سایت ها و سرویس های آنلاین از طریق برنامه نویسی و تعبیه کدهای API, برای اتصال پلاگین هایی که امکان اضافه شدن SMTP در خود دارند.

 • آیا در تعداد ارسال ایمیل روزانه محدودیت هست؟

  خیر، شما به تعداد شارژ موجود خود می توانید ارسال انجام دهید و هیچ محدودیتی در تعداد ارسال روزانه و ماهیانه ایمیل ها وجود ندارد.

 • آیا در تعداد مخاطبان محدودیت وجود دارد؟

  خیر، در میلزیلا هیچ محدودیتی در تعداد ایمیل های آپلود شده از مخاطبین شما وجود ندارد و بصورت نامحدود می توانید مشترک جدید اضافه کنید.

 • آیا اضافه و تایید کردن دامنه لازم است؟

  بله، کلیه ایمیل های ارسالی شما بدون نشان از میلزیلا و با نام دامنه شما ارسال خواهد شد و لازم است تا با وارد کردن ۳ رکورد شناسایی در هاست میزبانی خود، دامنه های خود را برای ارسال تایید نمایید.

سوالات حساب کاربری

 • چگونه وارد پنل ایمیل مارکتینگ شویم؟

  وارد آدرس my.mailzila.com شوید و با ایمیل خود و رمز ارسال شده به پنل ایمیل مارکتینگ خود لاگین کنید. آموزش ورود به پنل ایمیل 

 • آیا دسترسی حساب سایت و پنل متفاوت است؟

  بله، گذرواژه پنل ایمیل متفاوت است که بعد از اولین فعالسازی برای شما ارسال شده است. می توانید از منوی سفارشات روی دکمه نمایش مرتبط با سفارش پنل کلیک و مشخصات را مشاهده نمایید. آموزش ورود به پنل ایمیل 

 • چگونه حساب کاربری خود را تغییر دهم؟

  حساب سایت: برای تغییر مشخصات ورود به سایت از منوی بالای سایت وارد بخش حساب و سپس تنظیمات پروفایل شوید.
  حساب پنل: برای تغییر شناسه و رمز پنل ایمیل خود از بخش پروفایل در پنل می توانید مشخصات خود را ویرایش کنید. آموزش تغییر شناسه و رمز حساب 

 • چگونه پروفایل ایمیل خود را تکمیل کنم؟

  کلیه مشتریان لازم است تا پروفایل پنل ایمیل خود را با اطلاعات صحیح و انگلیسی تکمیل کنند. آموزش تکمیل پروفایل فرستنده 

سوالات نحوه کار پنل

 • مراحل انجام ایمیل مارکتینگ چیست؟

  برای شروع پس از تایید دامنه، مشترکین خود را آپلود کنید. سپس یک قالب بسازید و پس از تست بصورت کمپین گروهی ارسال کنید و گزارشات را دریافت کنید.

 • چگونه ایمیل خود را ارسال کنم؟

  از بخش کمپین Campaign در پنل خود می توانید پس از انتخاب لیست مشترکین، مشخصات فرستنده مانند موضوع، نام و ایمیل را انتخاب و ارسال خود را شروع کنید.

 • چگونه دامنه خود را اضافه و تایید کنم؟

  برای اضافه کردن دامنه خود از بخش تنظیمات Setting در پنل خود وارد بخش مدیریت دامنه Manage Domain شوید و با کلیک روی دکمه شروع تایید Start Verification دامنه خود را اضافه و مراحل را تکمیل کنید. لازم است تا با ورود به هاست میزبانی خود ۳ رکورد اصلی را در بخش Zone Editor وارد نمایید تا دامنه شما فعال شود.

 • چگونه تست ایمیل دریافت کنم؟

  برای دریافت نسخه تست از خبرنامه، پس از تکمیل طراحی و تعبیه صحیح لینک ها و همچنین تنظیم مشخصات فرستنده Default Option می توانید با کلیک روی دکمه چرخ دنده در گوشه محیط طراحی خود دکمه Send test را انتخاب و ارسال ایمیل تست را انجام دهید.

 • چگونه از اسپم جلوگیری کنیم؟

  برای ارسال صحیح به مشترکین خود لازم است تا نکات مهم را مطالعه کرده و انجام دهید تا ایمیل های شما با دقت و کیفیت تحویل گردند. آموزش نکات مهم جلوگیری از اسپم