پنل ایمیل مارکتینگ  »  ابزار  »  ارسال کمپین ایمیل

ارسال کمپین ایمیل

ارسال خبرنامه به تعدادی از مشترکین از طریق ایمیل، “کمپین” نام دارد. هنگام ساخت یک کمپین ایمیلی، مشخص خواهید کرد که کدام یک از خبرنامه های طراحی شده، به کدام  لیست ایمیل و در چه زمانی ارسال شود.

ارسال کمپین ایمیل

لیست ایمیل

در مرحله اول لیست ایمیلی که قصد دارید کمپین جدید به آن ارسال شود، از بین لیست هایی که از قبل به پنل میلزیلا اضافه کرده اید انتخاب کنید. شما میتوانید یک یا چند لیست را انتخاب کنید.

قالب ایمیل

در این مرحله باید قالب ایمیلی که قصد ارسال آن را دارید انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه قالب ها (Templates)، خبرنامه ای که از قبل برای کمپین خود طراحی کرده اید را انتخاب کنید.

اطلاعات فرستنده

ارسال ایمیل با نام و مشخصات انتخابی و دلخواه شما برای نام فرستنده و ایمیل ارسال کننده ایمیل تحت دامنه رسمی شما امکانپذیر است. برای ایمیل ها با پاسخ برگشت نیز اطلاعات دریافت کننده را وارد کنید.

تست خبرنامه

ابزار تست خبرنامه میلزیلا این امکان را به شما میدهد که برای یک کمپین بیش از یک خبرنامه طراحی کرده و بعد از اتمام کمپین میزان بازخورد هریک را بسنجید.

زمان ارسال

آخرین مرحله مشخص کردن زمان ارسال است. تنظیمات زمان ارسال کمپین در پنل میلزیلا به سه دسته اصلی تقسیم میشود: "ارسال در لحظه"، "ارسال در زمان مشخص" و "ارسال خودکار"

ارسال خودکار

کمپین های خود را هوشمند تنظیم کنید تا ایمیل های خودکار را برای مشترکین شما در لیست های مختلف یا بر اساس فعالیت ارسال کند. ارسال بعد از اضافه شدن به لیست، بعد از بازکردن و یا کلیک کردن لینک ایمیل.

اتصال گزارشات

آمار خود را با سایر سیستم های گزارشگیری مانند Google analytics مشاهده و بررسی کنید؛ کافیست با وارد کردن اطلاعات UTM، سیستم گزارشگیری خود را به کمپین متصل کنید.

بهینه سازی

بهینه سازی سرعت ارسال کمپین اهمیت زیادی در رسیدن ایمیل ها به اینباکس دارد. ارسال یکباره تعداد زیادی ایمیل میتواند موجب اسپم شدن ایمیل ها و بروز مشکلات جدی در بازاریابی ایمیلی شما شود.

سوالات متداول درباره کمپین ایمیل

بله، میتوانید کمپین ایمیل خود را به چندین لیست موردنظر ارسال کنید.

بله، میتوانید چندین خبرنامه را برای ارسال در کمپین انتخاب کنید و سپس نتایج آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید.
بله، میتوانید ایمیل مورد نظر خود را برای دریافت پاسخ های مشترکین به ایمیل کمپین تعیین کنید.
بله، طراحی ایمیل تاثیر زیادی بر موفقیت کمپین دارد و لازم است قبل از ارسال کمپین، نکات طراحی ایمیل را مطالعه کنید.
بله، میتوانید کمپین خود را از هر کدام از ایمیل های سایت خود ارسال کنید. پیشنهاد ما ساخت یک ایمیل با نام mailer@yourdomain.com است.

بله، میتوانید کمپین ایمیل خود را برای ارسال در زمان مشخص برنامه ریزی کنید.

بله میتوانید با وارد کردن اطلاعات UTM، سیستم های مختلف مانند Google analytics را به کمپین خود متصل کنید.
مشاهده سایر امکانات و ابزار پنل ایمیل: