ابزار ارسال انبوه و تنظیم کمپین ایمیل مارکتینگ

ارسال کمپین ایمیل

قالب های طراحی شده را برای ارسال ایمیل گروهی به لیست ایمیل انتخاب خود با موضوع و اطلاعات دلخواه فرستنده تنظیم و زمانبندی کنید.

با ابزار کمپین ساز به راحتی و با چند کلیک کمپین ایمیل مارکتینگ خود را آماده ارسال کنید. ارسال خود را برای زمان دلخواه برنامه ریزی کنید. برای ارسال های خود از برنامه ریزی زمانی و هوشمند بهره ببرید و با انتخاب عملکرد مخاطبان ایمیل های خودکار بعدی را بفرستید. 

ابزار بازاریابی ایمیلی و ارسال ایمیل انبوه
Campaign Creator
ساخت کمپین و ارسال ایمیل

کمپین ایمیل مارکتینگ بفرستید

خبرنامه های خود را به لیست های مختلف مشترکین با تنظیمات دلخواه ارسال کنید.

نوع طراحی و محتوای ایمیل ارسالی، تاثیر بسیار زیادی در میزان بازخورد کمپین های ایمیلی دارد. ابزار تست خبرنامه میلزیلا این امکان را به شما میدهد که برای یک کمپین بیش از یک خبرنامه طراحی کرده و بعد از اتمام کمپین میزان بازخورد هریک را بسنجید.

با ابزار بازاریابی A/X و یا همان AB Testing میتوانید خبرنامه های بیشتری برای ارسال کمپین انتخاب کنید. هر خبرنامه میتواند موضوع، نام فرستنده و ایمیل فرستنده متفاوتی داشته باشد. با استفاده از نوع طراحی و اطلاعات فرستنده متفاوت و مقایسه نتایج، بازدهی کمپین ایمیل مارکتینگ خود را بهبود ببخشید.

Email Campaign AB Testing
mailzila presentation kit

اطلاعات فرستنده

ارسال کمپین ایمیل مارکتینگ با نام و مشخصات انتخابی و دلخواه شما برای نام فرستنده و ایمیل ارسال کننده ایمیل تحت دامنه رسمی شما امکانپذیر است. برای پاسخهای برگشتی نیز اطلاعات دریافت کننده را وارد کنید.

تست خبرنامه

ابزار تست خبرنامه میلزیلا این امکان را به شما میدهد که برای یک کمپین بیش از یک خبرنامه طراحی کرده و بعد از اتمام کمپین میزان بازخورد هریک را بسنجید.

زمان ارسال

آخرین مرحله مشخص کردن زمان ارسال است. تنظیمات زمان ارسال کمپین در پنل میلزیلا به سه دسته اصلی تقسیم میشود: "ارسال در لحظه"، "ارسال در زمان مشخص" و "ارسال خودکار"

اتصال گزارشات

آمار خود را با سایر سیستم های گزارشگیری مانند Google analytics مشاهده و بررسی کنید؛ کافیست با وارد کردن اطلاعات UTM، سیستم گزارشگیری خود را به کمپین متصل کنید.

بهینه سازی

بهینه سازی سرعت ارسال کمپین اهمیت زیادی در رسیدن ایمیل ها به اینباکس دارد. ارسال یکباره تعداد زیادی ایمیل میتواند موجب اسپم شدن ایمیل ها و بروز مشکلات جدی در بازاریابی ایمیلی شما شود.

ارسال خودکار

کمپین ایمیل مارکتینگ خود را هوشمند تنظیم کنید تا ایمیل های خودکار را برای مشترکین شما در لیست های مختلف یا بر اساس فعالیت ارسال کند. ارسال بعد از اضافه شدن به لیست، بعد از بازکردن و یا کلیک کردن لینک ایمیل.

لیست ایمیل

در مرحله اول لیست ایمیلی که قصد دارید کمپین جدید به آن ارسال شود، از بین لیست هایی که از قبل به پنل میلزیلا اضافه کرده اید انتخاب کنید. شما میتوانید یک یا چند لیست را انتخاب کنید.

قالب ایمیل

در این مرحله باید قالب ایمیلی که قصد ارسال آن را دارید انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه قالب ها (Templates)، خبرنامه ای که از قبل برای کمپین خود طراحی کرده اید را انتخاب کنید.

ابزار ساخت و ارسال کمپین ایمیل گروهی

تنظیمات کمپین ایمیل

  • انتخاب نام فرستنده
  • انتخاب ایمیل فرستنده
  • انتخاب عنوان ایمیل
  • انتخاب ایمیل دوم
  • انتخاب ایمیل برگشتی
  • انتخاب زمان ارسال
  • انتخاب ارسال خودکار
  • انتخاب ارسال بهینه
چگونه ایمیل انبوه گروهی ارسال کنیم؟

مطالعه راهنمای نحوه تنظیم کمپین و ارسال خبرنامه گروهی به لیست های ایمیل

mailzila presentation kit

سوال های متداول شما درباره کمپین ایمیل

بله، به راحتی می توانید هنگام ساخت کمپین لیست های مختلف خود را برای ارسال انتخاب کنید.

بله، هنگام ساخت کمپین میتوانید به تعداد دلخواه قالب خبرنامه انتخاب کنید و بعد از ارسال کمپین بازدهی آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

بله، در پنل میلزیلا کلیه ارسال ها با ایمیل فرستنده شما انجام می شود. بعد از تایید دامنه در پنل میتوانید از ایمیل های دامنه خود برای ارسال استفاده کنید.

بله، به راحتی میتوانید زمان ارسال کمیپن ایمیل انبوه را برای تاریخ و ساعت دلخواه خود تنظیم کنید.

بله، به کمک ابزار میلزیلا میتوانید کمپین های ایمیل خودکار بسازید. برای مثال میتوانید یک ایمیل خودکار برای افرادی بفرستید که ایمیل قبلی شما را باز کرده اند. کمپین ایمیل انبوه

Add Your Heading Text Here