ارسال ایمیل های انبوه و ترنزکشن با سرور ایمیل اختصاصی

سرور ایمیل مارکتینگ

سرور SMTP و سرور API میلزیلا، بدون محدودیت در تعداد ارسال 

با استفاده ازفناوری سرور ایمیل امکان اتصال به کلیه سیستم ها و برنامه ها به ایمیل با چند کلیک و تنظیمات قابل ساده، ارسال گروهی خود را شروع کنید.

اتصال ایمیل به سایت سازها
اتصال کدهای برنامه نویسی
اتصال ایمیل های وب سایت
اتصال ایمیل های سرور هاست
اتصال ایمیل اپلیکیشن موبایل
اتصال ایمیل های فروشگاهی
اتصال ایمیل های سازمانی
رفع اسپم شدن ایمیل ها
رفع محدودیت تعداد ارسال
ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی

image3 home4

سرور ارسال ایمیل انبوه

مناسب برا ی بازاریابی انبوه و اتصال به ایمیل

از طریق SMTP، ایمیل های انبوه گروهی در حجم بالا برای مشترکین خود ارسال کنید و یا با وارد کردن اطلاعات SMTP در تنظیمات ایمیل های خروجی برنامه یا سایت خود، علاوه بر رفع محدودیت تعداد ارسال، از امکانات پنل ایمیل نیز بهره مند شوید. همچنین میتوانید گزارش دقیق تمامی ارسال ها انجام شده از طریق SMTP را در پنل خود مشاهده کنید.

API

مناسب برا ی برنامه نویسان و اپلیکیشن ها

سرور ایمیل برای برنامه نویسان، با فعالسازی این سرویس کلید API خود را در کمتر از یک دقیقه دریافت کنید. با استفاده از API به امکانات پیشرفته سرور ایمیل نامحدود دست یابید. ایمیل های سایت، اپلیکیشن یا انواع برنامه های خود را بدون محدودیت به سرور متصل کنید و با اطمینان ایمیل های ترنزکشن بفرستید. در ارسال ایمیل از طریق API هم میتوانید گزارش کامل تمامی ارسال های انجام شده از این طریق را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.

ابزار و خدمات همراه با هر یک از سرورهای SMTP و API

با خرید سرور ایمیل انبوه علاوه بر ارسال ایمیل ها از کانال های مختلف، از امکانات کامل ایمیل مارکتنگ نیز بهره مند شوید. 

به صورت لحظه ای از وضعیت کمپین ایمیلی خود با خبر شوید. وب هوک میلزیلا شما را در جریان وضعیت همه ایمیل های ارسال شده قرار میدهد. 
بعد از رخ دادن تمامی رویداد ها نوتیفیکیشن اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد شد تا بهترین تصمیمات را در لحظه اتخاذ کنید.

IP اختصاصی ایمیل

ارسال ایمیل با شناسه های IP اختصاصی به ارسال های شما کمک میکند تا بدون استفاده از منابع اشتراکی در شبکه، بدون محدودیت و با سرعت بالا در حجم انبوه به آسانی کمپین تبلیغاتی و ایمیل های سایت خود را پوشش دهید.

علاوه بر این، با استفاده از آی پی اختصاصی ایمیل دیگر ایمیل های شما تحت تاثیر فعالیت سایر کاربران نخواهد بود و امتیاز ارسال شما به جهت کاهش نمی یابد.