سرور ایمیل انبوه و ترنزکشن

آشنایی با ایمیل سرورهای میلزیلا برای اتصال به سیستم ها

سرور ایمیل API وب سرویس ارسال ایمیل ترنزکشن

با ابزار فناوری سرور ایمیل، امکان اتصال کلیه برنامه های شما به ایمیل با چند کلیک و تنظیمات ساده فراهم می گردد تا ارسال گروهی و یا ترنزکشن را از درون برنامه خود شروع کنید.

startup

سرعت ارسال نامحدود ایمیل در ساعت با فناوری سرورهای آمازون

puzzle

اتصال به کلیه سیستم ها و سایت ها با پلاگین ها و کتابخانه های کد آماده

idea

جایگزین مناسب و مقرون به صرفه برای خدمات بازاریابی ایمیلی ایرانی

API

مناسب برای برنامه نویسان و اپلیکیشن ها

وب سرویس ایمیل

با فعالسازی این سرویس، کلید API خود را در کمتر از چند ثانیه بسازید و با استفاده از کتابخانه کد API به امکانات پیشرفته سرور ایمیل برای برنامه نویسی دست پیدا کنید. ایمیل های سایت، اپلیکیشن یا برنامه های خود را بدون محدودیت به سرور متصل کرده و با اطمینان ایمیلهای ترنزکشن بفرستید. همچنین گزارشات کامل ارسال های انجام شده از این طریق API را در پنل ایمیل خود مشاهده نمایید.

مناسب برای اتصال برنامه ها و سیستم ها

سرور ایمیل خارجی

از طریق SMTP، ایمیل های انبوه گروهی در حجم بالا برای مشترکین خود ارسال کنید و یا با وارد کردن اطلاعات SMTP در تنظیمات ایمیل های خروجی برنامه یا سایت و سرور خود، علاوه بر رفع محدودیت تعداد ارسال، از امکانات نامحدود پنل ایمیل مارکتینگ نیز بهره مند شوید. همچنین میتوانید گزارشات دقیق تمامی ارسال های انجام شده از طریق SMTP را در پنل خود مشاهده نمایید.

اتصال انواع برنامه ها به ایمیل

ارسال ایمیل های ترنزکشن با API و ایمیل های انبوه سیستمی با SMTP

سرور SMTP و API میلزیلا، با سرعت و کیفیت ارسال های بالا

میلزیلا امکان ارسال ایمیل های شما را از طریق کانال های مختلف فراهم میکند، کانال API برای ایمیل های موردی مانند ثبت نام کاربران با دقت بالا تحویل به اینباکس و یا از طریق کانال سرور انبوه ایمیلSMTP برای اتصال های درون شبکه ای و سیستمی.

سرور ایمیل ابزاری مناسب برای:

اتصال ایمیل به سایت سازها
اتصال کدهای برنامه نویسی
اتصال ایمیل های وب سایت
اتصال ایمیل های سرور هاست
اتصال ایمیل اپلیکیشن موبایل
اتصال ایمیل های فروشگاهی
اتصال نرم افزار مشتریان
اتصال نرم افزار سازمانی
اتصال سایت وردپرس
اتصال سایت جوملا
اتصال وب اپلیکیشن
اتصال ایمیل های سازمانی
رفع اسپم شدن ایمیل ها
رفع محدودیت تعداد ارسال
ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی

ابزار جانبی و رایگان سرورهای ایمیل

با ابزار فناوری سرور ایمیل، امکان اتصال کلیه برنامه های شما به ایمیل با چند کلیک و تنظیمات ساده فراهم می گردد تا ارسال گروهی و یا ترنزکشن را از درون برنامه خود شروع کنید. با خرید سرور ایمیل علاوه بر ارسال ایمیل ها از کانال های مختلف، از امکانات کامل ایمیل مارکتینگ نیز بهره مند شوید. 

IP اختصاصی ارسال ایمیل

ارسال ایمیل با شناسه های IP اختصاصی به ارسال های شما کمک میکند تا بدون استفاده از منابع اشتراکی در شبکه، بدون محدودیت و با سرعت بالا در حجم انبوه به آسانی کمپین تبلیغاتی و ایمیل های سایت خود را پوشش دهید.

علاوه بر این، با استفاده از آی پی اختصاصی ایمیل دیگر ایمیل های شما تحت تاثیر فعالیت سایر کاربران نخواهد بود و امتیاز ارسال شما به جهت کاهش نمی یابد.

server integration

IP اشتراکی رایگان

ارسال های خود از طریق سرورهای ایمیل را با دریافت IP های اشتراکی و رایگان میلزیلا، بهینه سازی و سریع تر کنید.

کلیه صاحبین حساب های سرور API و SMTP میتوانند برای بهینه سازی بیشتر ارسال های خود از طریق واتساپ درخواست اتصال IP اشتراکی بصورت رایگان به حساب خود را اعلام نمایند.

به صورت لحظه ای از وضعیت کمپین ایمیلی خود با خبر شوید. وب هوک میلزیلا شما را در جریان وضعیت همه ایمیل های ارسال شده قرار میدهد. 
بعد از رخ دادن تمامی رویداد ها نوتیفیکیشن اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد شد تا بهترین تصمیمات را در لحظه اتخاذ کنید.