فرم اشتراک خبرنامه را طراحی کنید و در وبسایت خود قرار دهید

به کمک ابزار فرم ساز, به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی, فرم اشتراک خبرنامه را ساخته و در وبسایت خود قرار دهید. افراد بعد از تکمیل فرم عضویت به صورت خودکار به لیست ایمیل شما اضافه می شوند!

فرم اشتراک خبرنامه ابزاری است برای دریافت اطلاعات تماس افراد تا به وسیله آن بتوانید اطلاعیه و پیشنهاد های خود را برای آن ها ارسال کنید. برای مثال در سایت های فروشگاهی از افراد برای اطلاع رسانی جدیدترین تخفیفات،  ایمیل دریافت می شود.

امکانات و ابزار فرم ساز ایمیل

mailzila services 19

فرم اشتراک

ساخت فرم اشتراک خبرنامه با انتخاب از بین قالب های مختلف و ابزار گوناگون برای توسعه و انتشار به دلخواه شما

تایید عضویت

با ساخت فرم اشتراک خبرنامه، یک ایمیل تایید به صورت خودکار برای مشترکین جدید بفرستید تا فقط کاربران واقعی با کلیک مشترک شما شوند.

فرم نظرسنجی

برای اهداف مختلف فرم های متنوع طراحی کنید و برای دریافت اطلاعات با مشترکین خود برای تکمیل به اشتراک بگذارید.

فیلد اختصاصی

فیلد های مختلف مانند نام، ایمیل، تلفن.. را به دلخواه به فرم عضویت خود اضافه کنید و همه اطلاعات مورد نیاز خود را از مشترکین دریافت کنید.

اتصال فرم و لیست

بصورت خودکار کاربرانی که فرم شما را تکمیل و ثبت می کنند به لیست های ایمیل متفاوت خود اضافه کنید.

انتشار آنلاین

فرم ها را به راحتی در سایت و سایر کانال های دیجیتال منتشر کنید و از افراد دعوت کنید تا به عضویت خبرنامه شما در آیند.

سوالات متداول درباره فرم ساز ایمیل

خیر، ساخت فرم اشتراک خبرنامه به وسیله ابزار میلزیلا نیازمند دانش خاصی نیست و به سادگی میتوانید فرم مورد نظر خود را ایجاد کنید.

میتوانید به راحتی کد HTML فرم را کپی و در سایت خود قرار دهید. همچنین یک لینک اختصاصی برای فرم شما در نظر گرفته خواهد شد.

بله به راحتی میتوانید فیلد مورد نظر خود را در فرم اشتراک درج کنید.

بله، فرم اشتراک خبرنامه به صورت خودکار به پنل متصل است و وقتی افراد آن را تکمیل میکنند، به لیست ایمیل شما در پنل اضافه می شوند.

بله، بعد از عضویت افراد در خبرنامه، ایمیل تایید برای آن ها ارسال میشود و درصورت کلیک روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل، در پنل تایید می شوند.