پنل ایمیل مارکتینگ  »  ابزار  »  ایمیل خودکار

ارسال ایمیل خودکار

ایمیل های خود را بصورت هوشمند ارسال کنید.

سیستم اتوماسیون ایمیل یا ارسال ایمیل خودکار با ایجاد تعامل موثر میان شما و مشترکین، باعث افزایش چشم گیر نرخ تعامل در کمپین های ایمیل مارکتینگ میشود. دستیابی به بهترین نتایج در بازاریابی ایمیلی بدون شک نیازمند پیاده سازی سیستم ارسال ایمیل خودکار می باشد.

پنل میلزیلا به شما کمک می کند تا ارسال های خودکار را به دقت برنامه ریزی کنید و بعد از ارسال گزارش نتایج حاصل شده را مشاهده کنید. ارسال خودکار ایمیل به مشترکین هدف گذاری شده و آنالیز رفتار مشترکین دو عامل اصلی برای موفقیت در ایمیل مارکتینگ است.

ارسال ایمیل خودکار
  • زمانبندی ارسال
  • مشترکین جدید
  • بازشدن ایمیل
  • کلیک ایمیل
  • اتصال جهانی
  • اتصال فرم

زمانبندی ارسال

روش اول برای هوشمندسازی ایمیل ها، ساخت کمپین ها و تنظیم ساعت و روز ارسال هر یک از آنها می باشد. در هر کمپین می توانید لیست خاصی از مشترکین ایمیل خود را برای ایمیل خودکار تنظیم کنید. شما می توانید بصورت نامحدود کمپین های مختلف بسازید.

مشترک جدید

تنظیم ارسال یک ایمیل خوش آمد گویی بعد از اضافه شدن مشترک به یکی از یکی از لیست های ایمیل، مناسب برای ارسال ایمیل اولین تخفیف به مشتریان جدید و یا ارسال ایمیل به کاربرانی که فرم اشتراک خبرنامه را در سایت شما ثبت کرده اند.

باز شدن ایمیل

افرادی که ایمیل شما را باز میکنند، به موضوع آن علاقه نشان داده اند. ارسال ایمیل خودکار به این افراد و پیگیری آن ها بدون شک از مراحل مهم ایمیل مارکتینگ است. با راه اندازی کمپین اتومات و ارسال ایمیل خودکار به این افراد به نتایج قابل قبول در بازاریابی ایمیلی برسید.

کلیک روی ایمیل

افرادی که روی یک لینک کلیک میکنند، درواقع مشتریان احتمالی هستند! در این روش بعد از کلیک کردن خواننده ایمیل روی لینک مورد نظر شما، خبرنامه ای که از قبل آماده کرده اید به صورت خودکار در زمان مشخص برای او ارسال خواهد شد.

اتصال آنلاین

با اتصال میلزیلا به سامانه ZAPIER ایمیل های خود را به کلیه سیستم های محبوب جهانی با یک کلیک متصل کنید و عملیات های مختلف را برای هر یک تنظیم و هماهنگ کنید تا بصورت خودکار فعالیت های شما انجام شود.

اتصال فرم

استفاده از فرم در صفحات اینترنت و شروع ارسال خودکار ایمیل به افرادی که فرم را تکمیل می کنند. برای شروع فرم خود را بسازید و منتشر کنید و در تنظیمات فرم لیست دلخواه برای اضافه شدن مشترک جدیدرا انتخاب کنید.

سوالات متداول درباره ایمیل خودکار

همانطور که در ویدئو آموزشی نشان داده شد ارسال ایمیل خودکار بسیار ساده است و آموزش های متعددی برای ارسال ایمیل خودکار در سایت موجود است.
ایمیل های خودکار دقیقا در زمان برنامه ریزی شده ارسال خواهند شد. و بدون تاخیر انجام می شوند.
بله برای مثال میتوانید برنامه ریزی کنید که ایمیل خودکار ۲ روز بعد از کلیک کاربر روی یک لینک انجام شود.
بله گزارش تمامی ارسال های خودکار در بخش گزارشات قابل مشاهده است.
بله میتوانید به صورت نامحدود کمپین های ارسال ایمیل خودکار بسازید و برای اهداف مختلف برنامه ریزی کنید.

بله به آسانی می توانید میلزیلا را به کلیه اپ های زپیر متصل کنید و فعالیت های مختلف را تنظیم کنید.

مشاهده سایر امکانات و ابزار پنل ایمیل: