با برنامه ریزی ارسال ایمیل های خودکار، بازدهی ایمیل مارکتینگ خود را افزایش دهید

سیستم اتوماسیون ایمیل یا ارسال ایمیل خودکار با ایجاد تعامل موثر میان شما و مشترکین، باعث افزایش چشم گیر نرخ تعامل در کمپین های ایمیل مارکتینگ میشود. دستیابی به بهترین نتایج در بازاریابی ایمیلی بدون شک نیازمند پیاده سازی سیستم ارسال ایمیل خودکار می باشد.

پنل میلزیلا به شما کمک می کند تا ارسال های خودکار را به دقت برنامه ریزی کنید و بعد از ارسال گزارش نتایج حاصل شده را مشاهده کنید. ارسال خودکار ایمیل به مشترکین هدف گذاری شده و آنالیز رفتار مشترکین دو عامل اصلی برای موفقیت در ایمیل مارکتینگ است.

امکانات و ابزار ایمیل خودکار

زمانبندی ارسال

روش اول برای هوشمندسازی ایمیل ها، ساخت کمپین ها و تنظیم ساعت و روز ارسال هر یک از آنها می باشد. در هر کمپین می توانید لیست خاصی از مشترکین ایمیل خود را برای ایمیل خودکار تنظیم کنید. شما می توانید بصورت نامحدود کمپین های مختلف بسازید.

مشترک جدید

تنظیم ارسال یک ایمیل خوش آمد گویی بعد از اضافه شدن مشترک به یکی از لیست های ایمیل، مناسب برای ارسال ایمیل اولین تخفیف به مشتریان جدید و یا ارسال ایمیل به کاربرانی که فرم اشتراک خبرنامه را در سایت شما ثبت کرده اند.

باز شدن ایمیل

افرادی که ایمیل شما را باز میکنند، به موضوع آن علاقه نشان داده اند. ارسال ایمیل خودکار به این افراد و پیگیری آن ها بدون شک از مراحل مهم ایمیل مارکتینگ است. با راه اندازی کمپین اتومات و ارسال ایمیل خودکار به این افراد به نتایج قابل قبول در بازاریابی ایمیلی برسید.

کلیک روی ایمیل

افرادی که روی یک لینک کلیک میکنند، درواقع مشتریان احتمالی هستند! در این روش بعد از کلیک کردن خواننده ایمیل روی لینک مورد نظر شما، خبرنامه ای که از قبل آماده کرده اید به صورت خودکار در زمان مشخص برای او ارسال خواهد شد.

اتصال آنلاین

با اتصال میلزیلا به سامانه ZAPIER ایمیل های خود را به کلیه سیستم های محبوب جهانی با یک کلیک متصل کنید و عملیات های مختلف را برای هر یک تنظیم و هماهنگ کنید تا بصورت خودکار فعالیت های شما انجام شود.

اتصال فرم

استفاده از فرم در صفحات اینترنت و شروع ارسال خودکار ایمیل به افرادی که فرم را تکمیل می کنند. برای شروع فرم خود را بسازید و منتشر کنید و در تنظیمات فرم لیست دلخواه برای اضافه شدن مشترک جدیدرا انتخاب کنید.

سوالات متداول درباره ایمیل خودکار

بله، شما میتوانید ایمیل های خودکار خود را در زمان های مختلف برای ارسال به مشترکین خاص برنامه ریزی کنید.

بله در پنل میلزیلا میتوانید کمپین خود را برای ارسال در تاریخ و ساعت دلخواه برنامه ریزی کنید.

ایمیل های خودکار در زمان اضافه شدن مشترک جدید، باز شدن یک ایمیل و یا کلیک شدن یک لینک قابل برنامه ریزی هستند.

بله، شما میتوانی به تعداد نامحدود کمپین های مختلف بسازید و ایمیل های خودکار خود را در شرایط مختلف برنامه ریزی کنید.

بله، گزارش تمامی ایمیل های ارسال شده به صورت خودکار به صورت دقیق قابل مشاهده است. برای مشاهده این گزارشات در صفحه گزارشات وارد بخش Autoresponders شوید.