تصور بسیاری از بازاریابان این است که ایمیل مارکتینگ به معنی فروش مستقیم یک محصول به وسیله ارسال یک ایمیل است. اما در حقیقت این چنین نیست و هدف ایمیل مارکتینگ افزایش تعامل کاربران با یک کسب و کار است که در نهایت منجر به افزایش فروش محصول یا خدمات یک کسب و کار میشود. در استراتژی های بازرایابی، ایمیل ها در زمان و با موضوعات مختلفی برای کاربران ارسال می شود.  که در ادامه  به بررسی انواع مختلف ایمیل میپردازیم.

خوش آمد گویی

ایمیل های خوش آمد گویی اولین راه برای برقراری ارتباط با مشترکین هستند. ارسال یک ایمیل به افرادی که به تازگی در سایت یا خبرنامه شما عضو می شوند باعث دیده شدن و به خاطر سپردن برند شما در ذهن مشترکین می شود. همچنین میتوانید اطلاعتی درباره کسب و کار خود و لینک بخش های مختلف سایت را در ایمیل خوش آمد گویی درج کنید.

اطلاع رسانی تخفیفات

ارسال تخفیف های ویژه از طریق ایمیل برای کاربران یک کسب و کار از شیوه های رایج بازاریابی ایمیلی است. هنگامی که تخفیفات ویژه ای برای محصولات یا خدمات خود در نظر گرفته اید، مشترکین شما تا زمانی که به سایت شما مراجعه نکنند از این موضوع باخبر نخواهند شد. با ارسال ایمیل میتوانید همه مشترکین و مشتری های قبلی خود را از تخقیفات و مهلت آن مطلع سازید.

فاکتور خرید

ارسال ایمیل به کاربری که یک خرید در سایت شما انجام میدهد از اصلی ترین ایمیل هایی است که باید در فروشگاه های آنلاین ارسال شود. این ایمیل میتواند حاوی فاکتور محصول خریداری شده و تایید پرداخت کاربر باشد. با قرار دادن محصولات مرتبط با خرید انجام شده و یا یک پیشنهاد ویژه در این ایمیل میتوانید کاربر را به خرید مجدد از سایت خود تشویق کنید.

محصول جدید

زمانی که یک محصول یا خدمات جدید به سایت خود اضافه میکنید کاربران شما تا زمانی که به سایت شما مراجعه نکنند متوجه آن نخواهند شد. با ارسال یک کمپین ایمیلی می توانید مشترکین خود را از محصول جدید  و مشخصات آن مطلع سازید.

خبرنامه

با پیشنهاد تخفیف ویژه یا ارسال منظم محتوای تخصصی برای افراد میتوانید آن ها را به عضویت در خبرنامه خود دعوت کنید. سپس با ارسال منظم خبرنامه به ایمیل مشترکین ارتباط خود با آن ها را حفظ کنید و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل برای آن ها ارسال کنید.

اطلاع رسانی

هنگامی که جشنواره خاصی برگزار میکنید ویا در نمایشگاهی شرکت میکنید، به راحتی می توانید با ارسال ایمیل، مشترکین خود را از آن مطلع و آن ها را دعوت کنید.

Comments
اشتراک آموزش با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتزآپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در print
پرینت
برچسب های ایمیل:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)

اطلاعیه مشتریان میلزیلا

بر پایه برنامه جدید فروش از تاریخ ۲۰ تیرماه، زمان انقضای کلیه پنل ها به مالکیت دایمی و بدون نیاز به تمدید بروز شد.

محدودیت ها در تعداد لیست ایمیل ها از بین رفته و کلیه پنل ها بدون محدودیت تعداد مشترک می باشند.

تعرفه ارسال هر ایمیل به ۸ تومان تغییر یافت.

تخفیف ویژه برای کمک به کسب و کارها در کرونا

۲۵ ٪

Mailzila offer

[]