برای اجرای اصولی ایمیل مارکتینگ و کسب نتیجه قابل قبول در آن، داشتن لیستی از مشترکین اولین قدم است. در حین انجام ایمیل مارکتینگ شما می بایست همیشه در حال جمع آوری لیست مشترکین باشید. زیرا آمار نشان میدهد که در هر سال تقریبا ۲۲ درصد از تعداد مشترکین لیست ها کم میشود و این موضوع دلایل مختلفی دارد. مانند تغییر یافتن آدرس ایمیل افراد، لغو اشتراک آنها از عضویت در خبرنامه یا وارد نشدن به صندوق ایمیل به مدت طولانی. از این رو اقدام به جمع آوری آدرس ایمیل مشترکین از شیوه های مختلف امری ضروریست تا میزان ریزش و کم شدن تعداد مشترکین شما از تعداد مشترکین جدید بیشتر نباشد.

استفاده از فرم عضویت در صفحات سایت

حتما تا کنون مشاهده کرده اید که با ورود به یک سایت برای دریافت اخبار و یا  تخفیفات جدید،  آدرس ایمیل از شما درخواست می شود. این رایج ترین روش جمع آوری لیست ایمیل است که توسط یک فرم آنلاین انجام می شود. شما می توانید این فرم ها را در قسمت ها و صفحات مختلف سایت خود قرار دهید و شروع به جمع آوری ایمیل کنید.

* اگر از پنل ایمیل میلزیلا استفاده میکنید به راحتی میتوانید با استفاده از ابزار فرم ساز، فرم عضویت خود را بسازید و در سایت قرار دهید.

استفاده از پاپ آپ در صفحات سایت

به طور کل همیشه استفاده از پاپ آپ ها برای کاربران خوشایند نیست و توصیه نمیشود. اما تصور کنید یک کاربر در یکی از صفحات سایت شما ۱ دقیقه در حال مطالعه کردن است. این کاربر حتما به محتوای صفحه شما علاقه مند شده است. در چنین مواردی میتوانیم پاپ هایی برنامه ریزی کنیم که زمانی که کاربر ۱ دقیقه در صفحه مورد نظر ماند و خارج نشد نمایش داده شود. در این پاپ آپ میتوانیم با دریافت ایمیل کاربر، اطلاعات این صفحه را به صورت PDF برای او ارسال کنیم.

تشویق به عضویت با استفاده از هدیه

در نظر گرفتن هدیه برای عضویت در خبرنامه بهترین راهکار است. با استفاده از پیشنهاد های ویژه مثل دریافت کد تخفیف کاربران را تشویق کنید تا در خبرنانه شما عضو شوند. در این روش  بعد از دریافت ایمیل کاربران، ایمیل حاوی کد تخفیف برای آن ها ارسال می شود.

دریافت اطلاعات در ازای دانلود رایگان

در این روش درواقع با پیشنهاد دادن یک فایل یا محتوا به کاربران از آن ها اطلاعات میگیرید. این کار در بسیاری از سایت ها با استفاده از کتاب های الکترونیکی انجام میشود. کاربران برای دریافت لینک دانلود می بایست ایمیل خود را وارد کنند. بعد از وارد کردن ایمیل، لینک دانلود برای آن ها ارسال می شود. 

Comments
اشتراک آموزش با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتزآپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در print
پرینت
برچسب های ایمیل:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)

اطلاعیه مشتریان میلزیلا

بر پایه برنامه جدید فروش از تاریخ ۲۰ تیرماه، زمان انقضای کلیه پنل ها به مالکیت دایمی و بدون نیاز به تمدید بروز شد.

محدودیت ها در تعداد لیست ایمیل ها از بین رفته و کلیه پنل ها بدون محدودیت تعداد مشترک می باشند.

تعرفه ارسال هر ایمیل به ۸ تومان تغییر یافت.

تخفیف ویژه برای کمک به کسب و کارها در کرونا

۲۵ ٪

Mailzila offer

[]