مهمترین عامل باز شدن ایمیل

اولین و تنها چیزی که مخاطبان قبل از باز کردن ایمیل شما می بینند، نام فرستنده (From name) و موضوع ایمیل (Subject) شما است. پس بدون شک این دو مورد نقش مهمی در باز شدن باز شدن ایمیل های شما دارند. برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها لازم است تا در نام فرستنده و موضوع ایمیل نکاتی را رعایت کنید.

نام فرستنده (From name)

اول از همه دقت کنید که نام فرستنده حتما باید با حروف انگلیسی نوشته شود و شامل ۲ کلمه باشد. تحقیقات نشان داده است که استفاده از نام و نام خانوادگی بجای نام شرکت باعث افزایش نرخ بازگشایی ایمیل ها می شود. برای این کار میتوانید از نام و نام خانوادگی یکی از کارمندان شرکت استفاده کنید.

موضوع ایمیل (Subject)

 موضوع ایمیل مهمترین عامل برای تاثیر گذار بر روی باز شدن یا باز نشدن ایمیل است. در واقع طبق تحقیقات درصد زیادی از افراد ایمیل های دریافت شده را با خواندن موضوع آنها اسپم میکنند. به همین دلیل است که عنوان ایمیل شما باید هوشمندانه انتخاب شود.

 

  • عنوان ایمیل باید خیلی ساده و مستقیم بیانگوی موضوع اصلی ایمیل باشد.
  • عنوان ایمیل باید کوتاه و مختصر باشد و از نوشتن متن های طولانی در آن خودداری شود. (حالت ایده آل ۷ کلمه می باشد)
  • استفاده از مهلت زمانی میتواند نرخ بازگشایی ایمیل را افرایش دهد. مانند: فقط تا آخر این هفته مهلت باقیست….
  • استفاده از ایموجی در اینباکس مخاطبین در بین دیگر ایمیل ها جلب توجه میکند.
  • هرگز از عبارات تبلیغاتی و عباراتی که موجب اسپم شدن ایمیل شما می شود استفاده نکنید. مانند: تخفیف، رایگان، برنده شوید و… این کلمات بر خلاف تصور احتمال باز شدن ایمیل را کاهش می دهند.
  • در کمپین های مختلف از موضوع های مختلف استفاده کنید و بازخورد هریک را بسنجید.

متن پیش نمایش (preheader)

متن پیش نمایش قبل از باز شدن ایمیل در کنار موضوع ایمیل نمایش داده میشود و کاربرد آن این است که کاربر با دیدن و خواندن خطوط اول ایمیل تصمیم بگیرد که ایمیل را باز کند یا باز نکند. در بسیاری از سرویس های ایمیل مارکتینگ مانند میلزیلا شما  میتوانید متن پیش نمایش را به دلخواه خود بنویسید و با نوشتن جملات مناسب، افراد را به باز کردن ایمیل خود ترغیب کنید.

زمان ارسال ایمیل

زمان ارسال ایمیل از معیار های مهم در افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها است. روز و ساعت ارسال ایمیل میتواند نقش مهمی در باز شدن ایمیل ها داشته باشد با آزمودن و ارسال ایمیل در روز های مختلف هفته و ساعت های گوناگون،‌ بهترین زمان برای ارسال ایمیل هایتان را به دست آورید. طبق تحقیقات روز های اول هفته و ساعات قبل از ظهر از بهترین زمان ها برای ارسال ایمیل است زیرا در این ساعات افراد شروع به کار در هفته جدید میکنند و ایمیل های خود را بررسی و مشاهده میکنند.

Comments
اشتراک آموزش با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتزآپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در print
پرینت
برچسب های ایمیل:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)

اطلاعیه مشتریان میلزیلا

بر پایه برنامه جدید فروش از تاریخ ۲۰ تیرماه، زمان انقضای کلیه پنل ها به مالکیت دایمی و بدون نیاز به تمدید بروز شد.

محدودیت ها در تعداد لیست ایمیل ها از بین رفته و کلیه پنل ها بدون محدودیت تعداد مشترک می باشند.

تعرفه ارسال هر ایمیل به ۸ تومان تغییر یافت.

تخفیف ویژه برای کمک به کسب و کارها در کرونا

۲۵ ٪

Mailzila offer

[]