برای یادگیری افزایش نرخ تعامل (engagement) کمپین های ایمیل مارکتینگ، مطالب این صفحه را دنبال کنید.

یک تصور غلط در بین بازاریابان ایمیلی این است که تعداد ایمیل ارسالی مهمترین بخش ایمیل مارکتینگ است.

بازاریابان ایمیلی به این فکر میکند که ایمیل بیشتری بفرستند تا افراد بیشتری ایمیل ها را ببینند. این زمانی درست است که همه لیست ایمیل شما فعال باشند و با ایمیل شما تعامل داشته باشند. اما واقعیت این است که اکثر افراد لیست ایمیل شما با پیام های دریافتی تعاملی ندارند و بازاریابی ایمیلی با این استراتژی با مشکل مواجه خواهد شد.

بررسی تعامل مخاطبین توسط سرویس رسان ها

وقتی سرویس رسان ها یکی از ایمیل های شما را به اینباکس مخاطب می فرستند، و دریافت کننده ایمیل شما را باز نمی کند یا آن را اسپم می کند، آن ها به تدریج شروع به فرستادن ایمیل های شما به پوشه اسپم دیگر مخاطبینتان می کنند.

رمز موفقیت این است که کمپین های ایمیل با حجم بسیار بالا ارسال نکنید. شما باید یک لیست ایمیل بسیازید که نرخ تعامل مخاطبین آن بسیار بالا است. حتی اگر منجر به این شود که تعداد لیست ایمیل شما ۷۵% کاهش یابد!

وقتی شما یک کمپین ایمیلی را برای ۱۰۰.۰۰۰ نفر ارسال می کنید و فقط ۱۰% از آن ها ایمیل شما را باز می کنند در واقع ۹۰% لیست شما هیچ تعملی نداشته اند. وقتی برای بار سوم یا چهارم به این لیست ایمیل ارسال کنید، مجددا حداقل ۹۰% مخاطبین ایمیل شما را باز نخواهند کرد و از نظر سرویس رسان های ایمیل، این یک مدیریت ایمیل مارکتینگ نامناسب محسوب می شود. در نتیجه قطعا همه ایمیل های شما به پوشه اسپم فرستاده خواهد شد.

راه حل چیست؟

فقط یک راه حل وجود دارد! روی ۱۰% از لیست ایمیل که با شما تعامل داشتند تمرکز کنید. اگر یک کمپین ایمیلی به این افراد ارسال کنید نرخ تعامل شما افزایش میابد.در حالی تعداد ایمیل های ارسال شده کمتر است، اما نرخ تعامل بسیار بالاتر خواهد بود. این باعث می شود تا اعتبار (Reputation) شما نزد سرویس رسان های ایمیلی افزایش یابد و ارسال به اینباکس بیشتر و بیشتر شود.

 

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک آموزش با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتزآپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در print
پرینت
برچسب های ایمیل:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)

اطلاعیه مشتریان میلزیلا

بر پایه برنامه جدید فروش از تاریخ ۲۰ تیرماه، زمان انقضای کلیه پنل ها به مالکیت دایمی و بدون نیاز به تمدید بروز شد.

محدودیت ها در تعداد لیست ایمیل ها از بین رفته و کلیه پنل ها بدون محدودیت تعداد مشترک می باشند.

تعرفه ارسال هر ایمیل به ۸ تومان تغییر یافت.

تخفیف ویژه برای کمک به کسب و کارها در کرونا

۲۵ ٪

Mailzila offer

[]