آموزش نحوه جلوگیری از ارسال ایمیل به مخاطبین خاص.

در بعضی مواقع شما نیاز دارید تا مطمئن شوید بعضی از مخاطبان مورد نظرتان ایمیل های شما را دریافت نمی کنند.

آن ها ممکن است از یک منبع خارجی وارد پنل شده و قبلا عضویت در خبرنامه را لغو کرده باشند یا به هر دلیلی بلاک شده باشند. وقتی تمامی مخاطبین یک لیست این وضعیت را داشته باشند، این لیست، “لیست ایمیل های بلاک شده” نامیده می شود.

در پنل ایمیل میلزیلا دو راه برای ساخت این نوع لیست ایمیل وجود دارد.

 

۱. تغییر وضعیت ایمیل ها

وقتی شما مخاطبین جدید را در پنل میلزیلا آپلود می کنید (به هر لیستی) گزینه ای به نام “Set uploaded contacts status to” را مشاهده خواهید کرد. از منوی موجود گزینه “Unsubscribed” را انتخاب کنید.

با اینکه مخاطبینی که وضعیت “Unsubscribed” دارند جزو لیست ایمیل شما محسوب می شوند، اما به طور خودکار ارسال ایمیل به این نوع از مخاطبان انجام نمی شود و آن ها هیچ پیامی از شما دریافت نخواهند کرد.

 

۲.ساخت سگمنت

وقتی شما یک سگمنت می سازید، درواقع لیست ایمیلی از مخاطبین با شرایط و قوانین تعریف شده ایجاد می کنید. ابتدا نیاز دارید دو لیست ایمیل بسازید. اولی لیست کلی ایمیل ها (نام این لیست را “TheOKlist” میگذاریم) و دومی لیست ایمیل هایی که قصد دارید ایمیل های شما به آن ها ارسال نشود (نام این لیست را “TheNOlist” میگذاریم)

حالا یک سگمنت جدید ایجاد کنید (برای همراهی با مثال، اسم سگمنت را “TheFINALlist” بگذارید) و قوانین زیر را برای آن تعریف کنید:

listname = ‘TheOKlist’ AND listname != ‘TheNOlist’

از حالا به بعد وقتی کمپین ایمیل خود را به لیست “TheFINALlist” ارسال کنید، به طور خودکار مخاطبین لیست “TheNOlist” از لیست اصلی ایمیل (TheOKlist) حذف شده سپس ارسال به سایر مخاطبین باقی مانده ارسال می شود.

این روش تضمین میکند که به هیچ وجه ایمیل های شما به مخاطبینی که موردنظر تان است ارسال نخواهند شد. و به شما برای اجرای کمپین های ایمیلی بهتر و تمیز تر کمک می کند.

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک آموزش با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتزآپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در print
پرینت
برچسب های ایمیل:
آموزش ایمیل مارکتینگ (37) آموزش بازاریابی ایمیلی (17) آموزش تنظیمات ایمیل مارکتینگ (15) آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ (20) آموزش طراحی ایمیل (1) اتصال سایت به پنل ارسال ایمیل (1) اتصال فرم به خبرنامه (2) ارسال ایمیل اتوماتیک (1) ارسال ایمیل اتوماتیک از سایت (1) ارسال ایمیل انبوه به اینباکس (5) ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی (2) ارسال خبرنامه (2) ارسال خبرنامه اتوماتیک (3) ارسال کمپین ایمیل (2) ایمیل اتوماتیک به کاربران جدید (2) ایمیل مارکتینگ (5) ایمیل مارکتینگ اتوماتیک (11) تبلیغات انبوه ایمیلی (1) تنظیمات ارسال ایمیل انبوه (4) جلوگیری از اسپم (1) جلوگیری از اسپم ایمیل (13) خبرنامه هوشمند (5) سگمنت ایمیل (1) سیستم خبرنامه هوشمند (4) شناسایی ایمیل جعلی از معتبر (1) طراحی خبرنامه (2) عضویت خبرنامه (4) فرم اشتراک خبرنامه (1) فرم ساز آنلاین (1) قالب ایمیل (1) لیست ایمیل (12) مدیریت لیست ایمیل (16) پنل ارسال ایمیل اس ام تی پی (2) پنل ارسال ایمیل انبوه (3) پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی (4) پنل ایمیل مارکتینگ (3) کمپین ایمیل (2) کمپین ایمیل مارکتینگ (3)

اطلاعیه مشتریان میلزیلا

بر پایه برنامه جدید فروش از تاریخ ۲۰ تیرماه، زمان انقضای کلیه پنل ها به مالکیت دایمی و بدون نیاز به تمدید بروز شد.

محدودیت ها در تعداد لیست ایمیل ها از بین رفته و کلیه پنل ها بدون محدودیت تعداد مشترک می باشند.

تعرفه ارسال هر ایمیل به ۸ تومان تغییر یافت.

تخفیف ویژه برای کمک به کسب و کارها در کرونا

۲۵ ٪

Mailzila offer

[]